Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet tisztítani...

Hogyan lehet tisztítani bőrcipők textil szegélyét?

Figyelt kérdés
Sürgősen kellett vennem egy világos cipőt, így nem értem rá válogatni, egy olyat találtam, aminek textil szegélye van a láb körül. Természetesen világos textil. Persze koszolódik, s amíg a bőrt le tudom törölni, erről nem lehet a koszt csak úgy eltávolítani. Van valamilyen praktika rá?
2019. okt. 22. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Mosószeres meleg víz + dörzsike szivacs és vagy kis kefe. Amúgy az alap, hogy nem veszünk fehér szövet cipőt. Vagy ha már vettünk, akkor nem járkálunk vele a sárban.
2019. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem sártól lesz piszkos, hanem attól, hogy az utcán hordom... s így fél év elteltével elkezdett szürkülni a szövet része. Ami ismétlem, hogy csak egy szegély, maga a cipő továbbra is bőr felsőrésszel bír, még ha nem is egy nagy minőség sajnos (Tamaris). Azt is úgy látom, ismételnem kell, hogy sürgősen(!) kellett megvennem, ezért nem volt lehetőségem válogatásra, de miután rengeteg cipőn van textil rész, gondoltam hátha ismert rá valami tisztítási módszer...
2019. okt. 22. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudok jobbat és mást ajánlani, mint az első válaszoló.
2019. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!