Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zsíroldót fújtam a gáztűzhely...

Zsíroldót fújtam a gáztűzhely oldalára, foltos lett. Sehogy nem lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Foglalmam sem volt róla, hogy a tűzhely oldalára nem szabad fújni, kezdő "háziasszony" vagyok. Valahogy el lehet tüntetni vagy lefesteni vagy már foltos marad?

2019. dec. 3. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a zománcos tűzhelyemet mindig zsíroldóval tisztítom, semmi baja.

Most le a zsíroldót mosogatószeres vízzel.

Ha inox, akkor nem tudok segíteni.

2019. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Inox sajnos.
2019. dec. 3. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az inox szagelszívóval jártam ugyanígy. Sajnos, nem lehet eltüntetni. Inoxot le sem festesz. esetleg öntapadós fólia.
2019. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. dec. 3. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg áttörölni babaolajos kendővel, hátha... Máskor olvasd el a használati utasítást mielőtt vegyi anyagot használsz (én is csináltam már hülyeséget, nyugi)
2019. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyat hol tudok venni?
2019. dec. 3. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Babaolajat bárhol, nem gy darab rongy még csak van valahol.
2019. dec. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én zsíroldózom az inoxos tűzhelyet, semmi baja. Tiedet megmarta vagy csak olyan foltos lett? Mert én ablaktisztítóval áttörlöm és nem marad foltos. Ha megmarta, akkor annak annyi sajnos.
2019. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Foltos maradt.
2019. dec. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!