Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Zsíroldót fújtam a gáztűzhely oldalára, foltos lett. Sehogy nem lehet eltüntetni?

Foglalmam sem volt róla, hogy a tűzhely oldalára nem szabad fújni, kezdő "háziasszony" vagyok. Valahogy el lehet tüntetni vagy lefesteni vagy már foltos marad?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hideg, zsíroldó, gáztűzhely, folt

dec. 3. 15:42  Privát üzenet  

A válaszok

Én a zománcos tűzhelyemet mindig zsíroldóval tisztítom, semmi baja.

Most le a zsíroldót mosogatószeres vízzel.

Ha inox, akkor nem tudok segíteni.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont dec. 3. 15:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Inox sajnos.

# 2/9Időpont dec. 3. 15:57 Privát üzenet
Én az inox szagelszívóval jártam ugyanígy. Sajnos, nem lehet eltüntetni. Inoxot le sem festesz. esetleg öntapadós fólia.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont dec. 3. 16:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi.

# 4/9Időpont dec. 3. 19:18 Privát üzenet
Próbáld meg áttörölni babaolajos kendővel, hátha... Máskor olvasd el a használati utasítást mielőtt vegyi anyagot használsz (én is csináltam már hülyeséget, nyugi)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont dec. 3. 19:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Olyat hol tudok venni?

# 6/9Időpont dec. 3. 21:53 Privát üzenet
Babaolajat bárhol, nem gy darab rongy még csak van valahol.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont dec. 4. 03:57 Privát üzenet
Én zsíroldózom az inoxos tűzhelyet, semmi baja. Tiedet megmarta vagy csak olyan foltos lett? Mert én ablaktisztítóval áttörlöm és nem marad foltos. Ha megmarta, akkor annak annyi sajnos.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont dec. 4. 08:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Foltos maradt.

# 9/9Időpont dec. 4. 12:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az edények külsejéről hogyan tudom eltüntetni a ráégett ételmaradékot?
Mivel tudom eltüntetni a foltot a szőnyegről?
A kádról a rozsdát mivel lehet eltüntetni?
A WC csésze pereme alatt hogyan és mivel tudom eltüntetni a rozsdafoltot és vízkövet és szennyeződést?
Elektromos gáztűzhelyen az edény alatt folt keletkezett és nem tudom eltüntetni. Oka? Mit tehetek?
Laminált padlóról hogyan lehet eltüntetni a rászáradt purhabot nyom nélkül? Létezik valami, ami nem sérti a lamináltat és a nyomát is eltünteti?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!