Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki fog folyni a hab a mosógépb...

Ki fog folyni a hab a mosógépből? Mit csináljak, hogy ne follyon ki?

Figyelt kérdés
Elindítottam egy 90fokos mosást fél kg trisóval. 20 perce megy, de a hab már a dob tetejéig ér. Most mit csináljak? Leállítottam, nem merem tovább járatni a gépet, viszont előbb-utóbb folytatni kellene a mosást.
2019. dec. 10. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Fél kg. trisó??? Ez valami ipari mosógép? Te Jó Ég!!
2019. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Áramtalanítsd, az ajtó kinyílik, te meg kiszeded a habot. Ezután vízleeresztés. És ezt ismétled. De ha nem értesz hozzá, miért csinálod?
2019. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ugye ezt nem "környezetkímélési" céllal követted el? :D:D:D
2019. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom már belinkelni, de itt olvastam a fél kg-t, mert az ecet, domestos, mosógéptisztítós mosással nem értem el eredményt, büdösek a ruhák mosás után.
2019. dec. 10. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Folyjon!
2019. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerezz be kevés oktilalkoholt, már 1 csepp megszűntet akár 1 köbméter habot is.
2019. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Babapúdert szórhatsz bele. Azzal "leomlik" a hab
2019. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
MINDENKI ezt érdemelné,aki minden sz@.t belerak a mosógépbe, -ahelyett ,hogy egy évben egyszer venne 1200 ft-ért 2 adag mosógép tisztítót(+egy pár gumikesztyűt)! Azután az egyik a gépbe,a másikat töményen egy dörzsis szivacsra,és az üstszájgumit a redőket szépen kihajtogatva módszeresen át kéne törölgetni,onnan jön a büdös! Valamint az előírtnál NEM kellene több mosószert,és öblítőt a gépbe rakni,sőt...!
2019. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Az a trisó mennyiség marha sok. lehet vele tisztítani, de nem ennyivel.

A hypo kloridos anyagnál jobban semmi sem fertőtlenít, ezt azért illene tudni. A ruháid rossz szagát máshol keresd.

Csinálj egy csomó öblítést, szivattyúzást. ha lehet az utolsó volna hatásos, hogy leürítse. Aztán vizet be és ismét.

2019. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

:)

Önts rá 2 dl ecetet, csukd le a tetejét fél órára, majd szivattyúzd le.

2019. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!