Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mosogassak kesztyűben...

Hogyan mosogassak kesztyűben műkörömmel?

Figyelt kérdés
Hossszú, nem lapos műkörmöm van (IMÁDOM), de a mosogatás mindig egy rémálom, félek hogy a kesztyű kilyukad vagy eldeformálja a körmöm, Ti hogy csináljátok?

2020. jan. 3. 13:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%

# 10


Szerinted a háztartások 60-70%-a madámokból áll? :-DDD

ugyanis 10-ből 6-7 háztartásban van már mosogatógép.


Savanyú a szőlő?

2020. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

Puszta kézzel mosogatok hosszú műkörömmel, de sosem maszatos a kezem.

Azt remélem tudod, hogy a kajamaradékot a kukába kell kaparni, nem a mosogatóba? 🤔

2020. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%
#11 hol élsz? Honnan szeded ezt a marketinghülyeséget?
2020. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

Nekem pl van mosogatógépem, de elég sok edény fordul elő egy átlagos háztartásban, ami nem pakolható be a mosogatógépbe. Vagy ha éppen be is lehetne rakni, nem érdemes, mert a mérete/formája miatt túl sok edénytől venné el a helyet.

Persze, kevesebbet kell mosogatni, mióta van, de azért kell. Úgyhogy ez a kérdező problémáját sem oldja meg.


Az már más kérdés, hogy akinek ekkora problémát okoz a műkörmös élet, az minek hordja. :) Én simán bepanírozom pl a húst körmökkel vagy anélkül, na az aztán tényleg dzsuvás, szemben a mosogatással. De körömkefe és szappan is létezik a világon.

2020. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Inkább arra lennék kíváncsi, hogy fejti ki az érzéseit messengerben. Nem a szövegre, hanem a látványra. :)
2020. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%

nő vagyok, egyszer volt műköröm barátnőimet 1000x kerdeztem hogy törlik ki a seggüket így magyarázták így-ugy amugy...Ne tudjátok meg azt a kínt...pedig nem volt nagy a műköröm még fél cm-se...

Mosogatást én akkor nem próbáltam nagyo. fiatal voltam. De ha most így probálnám vízálló sebtapasszal le ragasztanám az összeset ha félted.

2020. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy bokszkesztyű, szájjal megkötöd, aztán jöhet bármi, a csipeszelt függöny visszarakásától az ambuláns szívműtétig, a körmödön karcolás nem eshet.
2020. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hanem pl olyan ételek után mint a gulyásleves vagy egy finom marhapöri után nem egyszerű a mosogatás, főleg a nagy edényeket.
2020. jan. 5. 17:47
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha van egy kihasználatlan medencéd, tudod benne kergetni sterivel.
2020. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudom mi olyan nehéz ebben. Nekem saját hosszú köreim vannak, ami jóval élesebb egy vastag épített műkörömnél, mégse lyukad ki a kesztyű, ha esetleg felveszem valamiért. Meg mégis mitől deformálódna el egy műköröm? Meleg víztől? Nem értem...
2020. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!