Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sansin mosószerrel, öblítővel...

Sansin mosószerrel, öblítővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Esetleg más “vegyszermentes” mosószerrel?

Figyelt kérdés
Házi szappanos mosószert és ecetet nem szeretnék használni, ezekről megvan a véleményem és a tapasztalatom... :)
2020. márc. 18. 18:27
 1/4 Pulzi_20 válasza:

Nekem állandóan kiújul az ekcémám, nem használhatok akármilyen mosószert. Mikor láttam, hogy környezetbarát is, meg vegán rögtön lecsaptam rá. Nagyon szeretem, de vidéken nehéz hozzájutni. Viszont találtam egy weboldalt, ami szállít országosan:

[link]

2020. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi az 1 literes verziót próbáltuk az univerzális mosógélből. Szépen mos, teljesen hatékony, nincs erős illata, hanem kimondottan kellemes és viszonylag sok mosásra elég volt.
2020. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom én is :)
2020. márc. 19. 18:53
 4/4 Saci_1987 válasza:
Én szkeptikus voltam a környezetbarát mosószerekkel, próbáltam a mosódiót is, de nem váltak be. A boltban kapható mosószerek közül a heatflow nagyon jó illatú és nem hagy nyálkás réteget a mosógépben. A Tropical nevű öblítőjükkel használom és szuper az illata így együtt, ajánlom!
2020. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!