Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyen jellegű kabátot (kép...

Ilyen jellegű kabátot (kép linkelve) moshatom mosógépben?

Figyelt kérdés

[link]


Felső anyag és bélés 100% poliészter, címke szerint nem mosható, csak vegytisztítható.

Régebben volt már olyan kabátom, ami csak vegytisztítható volt elvileg, ennek ellenére amikor már nem sajnáltam, gondoltam ha tönkremegy hát tönkre megy, kimostam 40 fokon. Semmi baja nem lett.

Mivel új kabátról van szó, nem rögtön 40 fokos erős mosással szeretném kezdeni.

De pl. a mosógépünkön van hideg vizes kímélő mosás, illetve tud olyat, hogy kiiktatom a közbenső centrifugálást, csak a végén centrifugázza ki. Ilyen esetben is lehet baja, vagy inkább ne kísérletezzek vele?



2020. ápr. 14. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mosható, nem kell mosni, max ha nem számít, hogy tönkre megy.
2020. ápr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem mosnám. Vidd inkább tisztítóba ha van rá lehetőség.
2020. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire koszos. Ha állatszőrös, akkor ilyen ragasztós tengerrel gurugasd le és teljesen jó lesz. Ha valami rárolyt, foltos stb. akkor az adott helyen tisztítsd mosószer és vízzel. Ha csak úgy általánosságban porosnak tartod, akkor rázd ki vagy vidd el vegytisztítóba (nem olyan drága)
2020. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen csak kicsit összemegy.... Ha fogyózol csak akkor😃
2021. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!