Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bevált, extra brutál zsíroldót...

Bevált, extra brutál zsíroldót szeretnék. Kíméletes legyen azért a tűzhelyhez (ne szedje le róla a teflon/inox? részt) Ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés
Odaégett zsír leszedésére Bosch villanysütőhöz.
2008. nov. 22. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Tisztelt kérdező, ajánlom az inox tüzhelyre, Cif inox zsíroldó spayt.Könnyen megtalálni az üzletekben, ezüst szinü, kiszerelésben. Rajta, használati útmutató.Másik, ami nagyon jól bevált, szintén extra erős hideg zsíroldó, St.Morítz. spray alkalmazása.üdv.
2008. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A DM-ben szoktam venni tűzhelytisztítót, kerámialaphoz is, meg az inox sütőhöz is. Nekem bevált. A DM saját márkájáról beszélek. Elfogadható az ára is.
2008. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
nekem a veldone vált be a legjobban
2008. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehet lepontoztok.Próbáld ki a Prevent keréktárcsatisztítót.Autósboltokban ,benzinkutaknál kapható és nem is drága ,nem tesz kárt a festett krómozott felületeken sem.Ha lekezeled vele akkor utána mosogatószerrel mindenképp át kell mosni.Ja keréktárcsára viszont nem jó hiába ,hogy arra találták volna ki. :)
2008. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. A 4. válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy ő ezt kipróbálta? És bevált?
2008. nov. 22. 20:03
 6/8 anonim válasza:
Én még a Well done termékcsaládnál jobbat nem találtam. Nem reklámozzák, de szerintem minden terméke nagyon jó a hideg zsíroldója és a szaniter tisztítója különösen.
2008. nov. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok.Igen ez egy hab.Ráfújod és szét törlöd vársz egy kicsit majd szárazra törlöd.Páraelszívón is működik.Ha félsz akkor először egy pici helyen teszteld le.
2008. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Welldone hideg zsíroldó a nyerö !!!!!! A termék NaOH-t(nátriumhidroxid) tartalmaz amit régen a szappanfözéshez használtak. Mi a szappan ? Zsir + NaOH
2008. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!