Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mostok? Milyen öblítőt,...

Hogyan mostok? Milyen öblítőt, mosoport vagy gélt használtok amitől szekrény után is jó illatú a ruha?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 13:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
Ez miért ennyire központi téma? Használjatok parfümöt. Én undorodom a Coccolino és Lenor illatú emberektôl.
2020. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos valaszokat!:)

A hasznosaknak ment a kéz a haszontalanoknak meg a piros kez :)))

2020. ápr. 24. 21:11
 13/21 anonim ***** válasza:
22%
Az, hogy neked mi hasznos azt te tudod. Öntsd csak a mosószert meg az öblítőt ész nélkül, pár hónap múlva majd válaszolunk, hogy takarítsd ki a mosógéped a sok lerakódástól. Neked kellene egy hatalmas piros kéz!
2020. ápr. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
63%-os ne hisztizz már, gondolom magadra ismertél, hogy te adtál haszontalan választ, már ez első kommentedből is süt a sértődöttség..Megbántott a mosógép
2020. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%

Én nem vagyok sértődött. Csak szeretném végre megérteni, hogy az emberek fejében a tisztaság miért egyenlő az szaggal, mert a tömény öblítő az nem illat.

Valamint azt is, hogy amikor asszonypajtás kimos az orchida és egyéb női parfümös öblítővel ahhoz apuka mit szól?

2020. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#13 ha nem tudsz értelmesen hozzászólni még jelentem is offolásért tudd már hogy hol a helyed...:) Ja és persze ment a piros kéz! Ha válaszolsz egy kérdésre a kérdező szabad akaratánál fogva Eldöntheti hogy hasznos volt a válasz vagy sem. És én ezt eltudom dönteni valamint élek a lehetőséggel plusz aki olvassa a kérdésre a választ, ő is. Erről ennyit (:


Egyébként akik írták a Silan aromatherapy-t gyorsan tegnap még vettem egyet kiis mostam vele... Hát azt hittem lehidalok olyan illatú a ruha hogy az valami csúcs plusz egész lakásban nagyon kellemes az illat még lépcsőházba is kiérezni köszönöm 🥰😍😍

2020. ápr. 25. 09:18
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Neked lehet nem illat, mégis van rá kereslet, azaz az emberek többsége szereti. Az öblítő illatról mindenki tudja, hogy nem női parfüm, hanem öblítő és a tisztaságot sugározza
2020. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Maradjunk már a kérdésnél ne kanyarodjunk el én figyelmen kívül hagyom azt a beteg elméjűt hulyekkel nem vitatkozik az ő szíve joga kellemes felháborodást neki
2020. ápr. 25. 09:23
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia én a Tomitól használom az aromaterápiás mosógélt öblitőim lenor és coccolino

Amitől jó illatúak lesznek a ruhák a szekrényben az a Coccolino illatos párna,900ft körül van, én imádom

De múlthéten nem kaptam belőle a régit befújtam illatosítóval így is nagyon jó

2020. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Örülök, hogy bejött a silan aromatherapy. Én még azt szeretem benne, hogy nem illatozik messziről, csak ha beleszagolok a ruhába. Nyugodtan lehet mellette parfümöt használni.

Szerintem senki nem azt szereti, hogy ha belép valahova, akkor megerzik az oblitoje illatát, hanem amikor elővesszük a szekrényből, kellemes illata legyen.

2020. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!