Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tisztítsam ki a shaggy...

Mivel tisztítsam ki a shaggy szőnyegem, hogy valóban tiszta is legyen?

Figyelt kérdés
Látszik rajta, hogy nem makulátlan tiszta és nagyon zavar. Csak porszivozni szoktam, de az édes kevés. Venish szőnyegtisztitobol meg csak gépit láttam eddig. Van valami olyan szer vagy házi praktika, amivel ha szivaccsal vagy kefével átdörzsölöm, láthatóan tisztább lesz?

2020. máj. 1. 04:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj szőnyegtisztító gépet vagy háztól-házig szőnyegtisztítás. Felénk egyik sincs, meg is szabadultam a szőnyegektől :-/
2020. máj. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, kidobni nem akarom, itt meg ilyen gépet nem lehet bérelni.
2020. máj. 1. 05:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Vanishból van az a szórhatós por alakú. Nem próbáltam.

Sok gépit lehet kézzel is, de kemény munka.

2020. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor marad a venish szappan.
2020. máj. 1. 09:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Trisó! nem fog habzani, cserébe mindent kitakarít!
2020. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Venish szappannal csináltam és szebb mint újkorában.
2020. máj. 1. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is jó! (gyakorlatilag sima zsírból készült háziszappan + marketing) Majd alaposan porszívózd még ki száradás után, de a poroló+porszívó a legtutibb.
2020. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Még szárad, de ha megszaradt rendesen alaposan kiporszivozom, köszi a tippet. Amúgy azért venish szappant használtam mert véletlen pont volt itthon ezer évről és gondoltam, csak többet ér mint bármi más! Egyebként egy nagy koszfoltot frankón ki is vett.
2020. máj. 1. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Előbb mindenképpen porold ki, a püföléssel is fellazítod, majd lógatva porszívózd. A szőnyegmosodában hosszú csőben centrifugálják és nagynyomású mosóval mossák.
2020. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már mindegy, tegnap végeztem vele víz, venish szappan,mosogató szivacs komboval. És olyan mintha új lenne. Most várom hogy száradjon. Egész nap napon volt, ma is ott lesz és tiszgan illatosan kiporszivozva kerül vissza a helyére.
2020. máj. 2. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!