Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Feleségem örökké számítógépet...

Feleségem örökké számítógépet használ. Kinn 23 fok a mosokonyhabol jobbra lepve délnyugat balra lepve délkeleti oldalra tudna teregetni. De nem, O a számítógépet használja. ?

Figyelt kérdés

Ha rakerdezek miért akkor veszekszik hogy kotekszem, de engem érdekelne hogy milyen veszélyeket rejt a kültéri szárítás amitől fél?


.. megjegyzem sokáig éltem egyedul, mostam, a kertben szaritottam és nem volt semmi baj, így nem tudom hogy mi változott a világban.


2020. máj. 10. 07:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Szárítógép

Csak a telefon örökké átírja.

2020. máj. 10. 07:29
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Vannak ilyen mániákusan gépeket használók. Az én feleségem is imádja ezeket az elmosogatni is nehéz őrlő/daraboló készülékeket. Vagy azok, akik 1 db lyukat falba akarnak fúrni és vesznek egy hatalmas fúrókalapácsot ?
2020. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Annyiban van igaza, hoyg a gépbe téve megszárad a ruha, kinn meg teregetni kell, ami idöbe kerül és sokan kifejezetten utálják, mint munkát.

Viszont abban meg neked van igazad, hogy a kinn szárított ruha jobb fogású, jobb illata van.


Megoldás: a feleséged kimossa a ruhákat, te meg kiteregeted. Akkor ö nem használja a szárítógépet, a ruhák kinn száradnak és mégsem kell ezzel idöt töltenie!

2020. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Lehet a vírus miatt... Ha nem akkor meg egyszerűbb várni egy fél órát (?) (meddig szárít mert nekünk nincs) mint azért jó pár órá várni míg megszárad és utána elrakni.
2020. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
59%

"érdekelne hogy milyen veszélyeket rejt a kültéri szárítás amitől fél?"


Édes Istenem, neked komolyan ennyi ész jutott csak?

Nyilván nem a veszélyek miatt használja, nem is értem, hogy jutott ilyesmi eszedbe, milyen veszély???


Hanem mert gyorsabb, kényelmesebb, nem kell teregetni és utána leszedni a ruhát, nem rontja a képet a sok lebegő, kiakasztott ruha. Ha mondjuk vasárnap eszébe jut, hogy nincs mit felvenned hétfőn, akkor nem kell aggódni, hogy vajon megszárad-e időben. Ha nekem lenne szárítóm, én is azt használnám.


Egyébként miért nem a feleségedet kérdezed meg? Megáll az eszem, hogy milyen házasságok vannak.

2020. máj. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5: hát nézd, a mostani időjárásban 4 óra alatt megszárad.

A képet nem rontja mert direkt úgy lett tervezve a ház hogy lehessen kinn teregetni és ne legyen ronda. Télen pedig benn.


Hogy miért nem kérdezem meg ?

Leírtam, de leírom megegyszer, rákérdezek és ordítani kezd.


Aki meg kérdezi hogy miert nem én teregetek.

Azért, mert bár sokszor teregetek, hétvégén főzök, de mivel én vagyok a család egyetlen penzkeresoje előfordul hogy nem tudok itthon lenni amikor végez a mosógép. Természetesen jelez nekem a telefon ha végzett de nem autozom haza olyankor a munkát felbehagyva.


Az hogy kényelmetlen elfogadom, bár furcsa hogy atdobja a szaritogepbe a ruhát majd bemegy a nappaliba, elorditja magát hogy R. Réka torna, az bejön a tévén és uhh ahh uhh ahh orditja és tornázik. Szóval akkor milyen kényelem ?


De ezt még elfogadom, persze mind a környezetünkben, mind a gépnek mind a pénztárcának jobbat tesz ha kitereget, legalább nyáron

2020. máj. 10. 08:36
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a szárítógép életem legnagyobb csalódása.. csak törölközőkre és ágyneműkre használom.
2020. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

- mert nem kell utána vasalni

- nem hordja tele a szél homokkal a ruhákat

- ha van kutya macska, akkor a kullancsot is raviheti

- lusta

- a szárítógép leszedi a ruhától az állatszort, ha van.


Én is azt használom.

2020. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Azért az durva, hogy ilyen véleménnyel vagy a feleségedről és még le is írod. Nekem a férjem azért vette a szárítógépet, hogy megkönnyítse az életemet. Addig amíg van tiszta ruhája, abszolút nem érdekli, hogy hova teregetek, vagy hányszor kapcsolom be a háztartási gépeket. Egyébként meg egy ciklus maximum 100 forint lehet.


Illetve azt gondolom, hogy nem ez az alapvető gond a házasságotokban...

2020. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9: mindent értek , és tudom nem ennyi a baj de most a szárító gépen volt a hangsúly. Amit a munka megkönnyítése érdekében vettem de nem eszetlen használatára.


Nem az a baj hogy használja, hanem nyáron minek ha süt a nap, lehetne jó illatú a ruha, ha itthon vagyok hallgatom hogy vuvuvuvuvuvuvuvu zúg a gép napi 3-4 alkalommal mert 1 db törülközőt is kimos és kiszarit. Igen 44e Ft a havi villanyszamlank jó ideje, és nem érdekel nem vagyok smucig de azért érdemes lehetne ésszel használni. Havi 100*4*31 az 12 tehát 10-12 e Ft havi szinten csak a ruha szárítás. Szerintem nonszensz, de ha valaki érdemi magyarázatot tud adni hogy miért kell gyakorlatilag minden alkalommal azzal szárítani akkor én elfogadom.


De végülis elmondtak, a kényelem az oka, ennyi. Nekem nem fájt ma se kiteregetni az ágyneműt ami este illatos friss lesz. Hát ez van .

2020. máj. 10. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!