Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen öblítőgyöngy vált be...

Milyen öblítőgyöngy vált be nektek?

Figyelt kérdés
Mindig eldugul a mosógépnek az öblítő része, szóval úgy gondoltam kiváltom vele.

#mosás #öblítő #öblítőgyöngy
2020. máj. 21. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért dugul el mert túl sűrű az öblítő. Én hetente kiszedem a fiókot és kiöblítem, nem várom meg még trutyis lesz.


Nekem a Lenor sport illatgyöngy jött be a legjobban.

2020. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem trutyis, gyakran kitörlöm ecettel. Pedig nem is régi a gép :(
2020. máj. 21. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem már szinte két mosás után trutyis, pedig minimális öblítőt használok.


Én próbáltam öblítő nélkül csak a gyöngyöket, de nekem nem vált be. A gyöngy nem öblítő, csak illatanyag.

2020. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De, trutyis.

Mégis mennyit öntesz bele?

Lehet ahhoz meleg vizet is hozzáadni, akkor eleve felhígul már ott, mire sorra kerül.

2020. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos amilyen öblítőket én kifogtam mostanában, jóformán mind fel volt vizezve szupermarketben (spar, tesco, aldi)... Bár kifognèk már egy olyat, ami tök sűrű, mint ahogy egy öblítőnek lennie kellene.

Illatgyöngyből Coccolino kéket használtam még csak, nagyon erős intenzív illata van napok múlva is. :)

2020. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!