Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legolcsóbb mosogatógé...

Melyik a legolcsóbb mosogatógép tabletta?

Figyelt kérdés
Eddig a Pennyben vásároltuk a BLIK tablettát mosogatógépbe és bár oltári olcsó volt, mi meg voltunk vele elégedve. Ketten vagyunk és heti kétszer megy általában a mosogatógép. Most a Pennyben már kèt hete nincs ilyen tabletta, így másikat kell keresnem. Melyek a legolcsóbb mosogatógép tabletták? Előre is köszönöm!

2020. máj. 23. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
A Finish alap tablettája is elég olcsó. Vagy esetleg a Dm-ben, Müllerben is kapható mosogatógép por. Fele is elég belőle mint a tabletta, hosszútávon jobban kijössz vele.
2020. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Aldi sajátmárkás, akciósan 12 ft-ra jön ki darabja.


De jók a müller, dm stb is.

2020. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Amikor megvettük az új mosogatógépünket, legalább fél évig csak a tablettákat próbálgattam. A legtöbb nem jött be, mindegy hogy drága volt vagy olcsó, bio vagy vegyi fegyver, húszazegyben vagy egyazegyben. Aztán a Müller Blink márkájú 13in1 tablettájánál állapodtam meg (30 Ft/db), amivel évekig elégedett voltam, de idővel rájöttem, hogy azért sóval és öblítő folyadékkal egyrészt tökéletesebb a hatás, másrészt a gép jóval ritkábban igényel átmosást. A másik, ami még tetszett, a dm sajátmárkás mosogatógép gélkapszula, de az majdnem 50 Ft/db.
2020. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb és legolcsóbb, az akciós Aldis!!
2020. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Somat classicot szoktam venni, nekem a saját márkásak nem váltak be. Rossmannban szokott lenni akciósan kb 3000Ft a 100db-os doboz, így 30 ft 1db. Ha heti 2x mosogatsz, egy ekkora doboz elég egy évig, az havi 250ft

Szerintem ennél nem nagyon van olcsóbb. (rossmannban amúgy is érdemes nézegetni, mert jártam már úgy is, hogy kiárusításban volt ez a tabletta és 1200ft körül volt egy 100db-os doboz-mindig keresem a zöld címkéket :) )

2020. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Én mindig Aldi vagy Lidl-s tablettát veszek a legolcsóbbat, a Bosch mosogatógéphez tökéletes...
2020. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az Aldis mellett döntöttem, mert a Tandil márkát ismerem és szeretem (mosószere szuper). :) Ma megyek megvenni, kipróbálom! Köszönöm szépen!

2020. máj. 26. 13:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Aldis a legjobb és nagyon jó árban van, én mindig azt veszem!
2020. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy “bajom” volt ezekkel az olcsóbb tablettákkal, hogy az edényeken mindig ilyen lefolyás szerű maradvány volt (tudom, elég bénán hangzik így). Viszonylag újabb gépem van, ebbe ki merjem próbálni szerintetek az aldis tablettát?
2020. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Barnabas333 ***** válasza:
9es az nem a tabletta hibàja, nekem nincs olyan. Milyen géped van? Fél vagy gyors programot szoktàl használni vagy normált?
2020. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!