Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bőrdzsekit szabad automata...

Bőrdzsekit szabad automata mosógépben mosni? Hány fokon? Milyen program? Aki mosott már írjon kérem tapasztalatot. Kösz!

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Inkább vidd tisztítóba, mert vízben pocsálni nem lehet egy bőrdzsekivel. A bőr vegyi anyagokkal ki van készítve, ezeket tönkreteszi a víz, különösen a mosószeres, a dzsekid nyúlós, nyálkás lesz, olyan, mintha frissen nyúztad volna le valakiről, és nem jön többé helyre! Én sajna egyszer voltam olyan hüly.e, hogy lavórban kinyomkodtam, áztattam... Hát.... Saját káromon tanultam. Vidd el tisztítóba, ahol szárazon, vagy valami spec tisztítással kitisztítják neked, de mosógépben nem lehet!


25/L

2010. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. júl. 30. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ha nagyon koszos, inkább tisztítószaloba vidd, mert láttam már olyat, hogy marhabőr kabátot (szép egyenes szabású + állagú) kimosták mosógépben, olyan gyürkös lett...

Kivasalni persze nem lehet, szóval ha valahol koszos, akkor inkább mosószeres nedves ronggyal próbáld meg, ha nem jön ki, inkább ruhatisztító-szalon.

2012. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!