Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen hazimunkat végezték...

Summer2 kérdése:

Milyen hazimunkat végezték otthon?vannak allataitok? Novenyeitek? Zöldség, gyümölcs?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Semmit. Takarítónő csinálja.
2020. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Se állat, se növény.

33 nm-re nem kell egyik sem. A szokásos dolgokat ezek mellett csinálom.

Szüleimnél meg minden mást ami családi háznál előfordulhat a fűnyírástól a kertásásig

2020. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden házimunkát végzünk, ami csak létezik. (Főzés, mosás,takarítás stb.) Állat csak kutya-macska, kutya kinti-benti, macska benti.

Családi ház, csak kert virágokkal, néhány gyümölcsfa.

Kinti feladat a fűnyírás, locsolás, a gyümölcsfák metszését, permetezését, egyéb pátyolgatását szakember végzi.

2020. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Jelenleg 8macska, 2 kutya, 4kecske, 2bárány, 47csirke 4kakas, 2 tehén, 23 nemakacsa, 15 szürke liba, 3pulyka, 20 nyúl, 2 disznó,

+ bent a házban 3 tengerimalac.


Házi maunka egy az egyben feleségemé, enyém és a fiaime a többi, de a fiúk nelkül is elbírom, de akkor reggeltől 16-17ig folyamatos munka.

Így 3an a napi teendőket letudjuk 3-4óra alatt, maradék időben penzkeresés, vagy pihenés.

2020. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs motivaciom a benti munkakra csak a kintire.

Inkabb allatokkal foglalkozok es kertel, nem szeretem a hazi melot, utalom.

Halasztom amíg csak lehet es amikor muszalj osszeszedem.

Inkabb funyiras, a tanyan van 10marha , 1 kisboci, és növenyek ill.fák.

Jelenleg munkanelkuli vagyok, szerencse a kert es a tanya.

2020. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem is minden létező munka,vannak tyúkok,2 kakas,kutya,macska,nagy kert,tele zöldséggel, gyümölccsel, virágoskert ,meg benti takarítás.

19L

2020. jún. 4. 12:36
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Mindent, amit egy 50 m2-es lakásban kell, mert nincs bejárónőnk, ezen kívül van vagy 15 kisebb-nagyobb növényem, azokat én gondozom. Locsolom őket, néha megzuhanyoztatom őket, átültetem ha kell, stb.

Háziállat nincs.

2020. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Takarítás, szemét levivés, néha mosogatás és kertészkedés.
2020. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!