Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Koszos fehér Converse cipő...

Koszos fehér Converse cipő fehérítése, hogyan?

Figyelt kérdés
Mosógépben mosózsákban szoktam időnként kimosni, most viszont nem segített rajta. A sárfoltok ugyanúgy rajt maradtak, fehérítő mosószert, folteltávolítót használtam, semmi. Ugyanolyan szürke, még talán rosszabb is lett... Hétfőre szükségem lenne a cipőre, mit tudnék kipróbálni rá gyorsan? Szódabikarbóna, ecet, citromlé, ezek segíthetnek, vagy ezek még rosszabbá tehetik a helyzetet?

2020. jún. 6. 12:07
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha ezek nem használtak, semmi sem fog. Az ecet, citromlé stb. szerintem nem ront a helyzeten, de lehet hogy az is hasztalan.
2020. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szombat van, kaphatsz festékboltban fehér cipőfestéket (van vászonra, bőrre) és hétfőig még 50x meg is szárad.

A webshoppok is tele vannak, de arra már nincs idő.

[link]


Itt egyéb tippeket is kaphatsz cipőfestésre:

[link]

2020. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mosószódás vízbe áztasd be, utána vegyél ariel mosóport, nem gélt, nem kapszulat, port, és azzal mosd ki.
2020. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!