Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A kardigánomnak vásárlás óta...

A kardigánomnak vásárlás óta kimoshatatlan, fura szaga van. Főként gázhoz hasonlítanám a szagot. Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

A new yourkerben vettem nagyjából 3 hete ezt a felsőt. Azóta többször is kimostam, de hordhatatlan a szaga miatt. Különböző mosógépekben és kézzel is próbálkoztam, szóval az nem lehet a probléma forrása. Mit tehetnék az ügy érdekében még?

A válaszokat előre is köszönöm!


2020. jún. 24. 05:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mosószódába beáztatni, de gyanítom, hogy nem fog eltűnni, a festéknek ennyire erős illata maradt.
2020. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az egyéjszakás szódabikarbónában áztatást mondanám, ha ez nem segít, akkor esetleg az ecetes vizes áztatást. Utóbbit szokták ruhafestés után színstabilizátorként használni, hátha segít.

Ha egyik sem használ, akkor vidd vissza!

2020. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!