Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás után büdösek lesznek a...

Mosás után büdösek lesznek a ruháim. Okozhatja a gagyi folyékony mosószer?

Figyelt kérdés
Általában 1 órán belül veszem ki őket. 1200-on centrizik. Mosószert a legolcsóbbat (nekem az is szépen kiszedi a foltokat), öblítőt Silant használok. A gépet havonta átferőtlenítem és mégis az a begombásodott szag érződik a vizes ruhákon.
2010. aug. 2. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

fertőtlenítsd a mosógépet 3 liter hypo + 90 °C-os mosás üresen + 2-3 liter ecet és segy újabb 90 °C-os mosás


mosáskor meg adj kis ecetet az öblítő mellé

2010. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
mosás után büdös egyből vagy száradás után?nekem akkor szokott "bebüdösödni"ha nem szárad ki teljesen vagy sokáig szárad de akkor sem mindegyik anyag függő.
2010. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mosás után és ki van fertőtlenítve domestossal meg ecettel. :(
2010. aug. 2. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd át a mosógép szűrőit, hogy rendesen el tud-e folyni a víz. Nekem akkor szűnt meg a szag, mikor a kivezető csövet a wc-be raktam, és nem a falba, mert nálunk okosan beépítették a falba a szűrőt, nem túl egyszerű tisztítani.
2010. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Válts öblítőt. Neke időnként kötelező, mert én sem érzem rajta, mindegy, hogy milyen márkájú.
2010. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Trisót tegyél a mosószertartályba és minimum 60 fokos pogramot futass le, utána pucold ki a szűrőjét. Mosógépszerelő ajánlotta nekem. Próbálgass ki több öblítőt. Nem minden mosópor és öblítő párosítás jó. Nekem az Ariel+Lenor vált be. A ruháim nagyon jó illatúak. Viszont az Ariel+Silan használatakor nem volt illatos a ruhám.
2010. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mosószer volt a bűnös! Olcsó húsnak híg a leve... Vettem Arielt és azt is fogom venni. :S
2010. aug. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!