Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csinál egy takarítónő?

Mit csinál egy takarítónő?

Figyelt kérdés
Csak letöröl/felmos ilyesmi vagy előtte el is pakol?
2020. aug. 14. 14:33
 1/9 anonim válasza:
100%
takarít
2020. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Értelemszerűen megegyezés kérdése.
2020. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a takarítónő nem pakol, az már a házvezetőnő (az én olvasatomban), bár, ahogy fentebb írták ez megegyezés kérdése.
2020. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó takarítónőd (nekem sosem volt, mert mindig magamnak akarom) van, aki tudja mit csinál az első alkalommal kifordítja a házat totál.Az nem egy két óra, hanem helyiségenként megy végig-és beleértve a szekrények kimosása és minden. Ezért érdemesebb úgy megbeszélned az illetővel, hogy rászánsz 2 napot, csak erre vele-de akkor az balaktól az utolsó fecniig legyen megcsinálva, Ha ez kész akkor hetente 1-2x tud jönni és mindig tisztaság lesz-havi 1 szer pedig a nagyobb melósabb dolgokat. A kupiból mindig nehezebb valós tisztaságot rakni, mint ha minden meg van csinálja és úgy lesz kupi.
2020. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
*ablaktól
2020. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a pakolást leszámítva mindent csinál: mos, vasal, takarít. Heti 2x jön.
2020. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Takarítónő nem pakol, hanem takarít.

Én mondjuk nem is szeretném, ha nálam pakolna bárki, legyen az anyám, testvérem, vagy a barátnőm, mert soha nem találnék semmit.

Nem egyszerűbb eleve mindent a helyére tenni?

Ha meg nincs helye, a takarítónőtől se várj csodát!

A miénk nem is vállal kupis lakást.

2020. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, csak nekem a pakolással van gondom, nem azzal, hogy a patikai lakást áttöröljem.

Köszi a tippet utolsó, nyílván soha nem jutott ez eszembe...

2020. aug. 14. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Megsértettem azt az érzékeny, trehány lelkedet? Pedig konkrétan a kérdésedre válaszoltam.

Megismétlem:

A takarítónő takarít!

De ha megfizeted a minimum 1800 Ft-os órabért, akkor fog utánad pakolászni, csak nem 4-5 óra alatt végez, hanem 8.

De ha neked megéri, engem nem zavar a te pénztárcád!

2020. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!