Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Öblítő nélkül mosni elég lehet?

Öblítő nélkül mosni elég lehet?

Figyelt kérdés

Akár ruhát, akár törölköző ágynemű stb.


Vagy öblítő nélkül nem hatékony?



2020. aug. 31. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Az öblítő nem tisztítószer, a mosás lehet hatékony öblítő nélkül. Én amúgy nem használok öblítőt. nem tesz jót a mosógépnek. Azt a sógorom mondta még pár éve, aki háztartási kisgépszerelő, h felejtsem el az öblítőket
2020. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Lehet minden további nélkül. Picit más lesz a tapintása utána a dolgoknak, meg persze nem fog belőlük áradni az öblítőillat.
2020. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor attól még szépen tiszták lesznek azért, ugye?
2020. aug. 31. 11:48
 4/12 TR75 ***** válasza:
34%
Öblítő helyett tégy egy kis ecetet a megfelelő rekeszbe (esetleg pár csepp illóolajjal, ha mindenképpen illatot is szeretnél).
2020. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Flagstaff ***** válasza:
77%
Persze, évek óta úgy mosunk. Az öblítő csak marketing, nincs köze a tisztasághoz.
2020. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Az öblítő a ruhákban maradt mosószer maradványok fellazítására/eltávolítására való, hogy elkerüljék az esetleges bőrirritációt. Az illat csak bónusz.

Furcsa hogy az itteni prémium háziasszonyok ezzel nincsenek tisztában.

2020. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TR75 ***** válasza:
66%

Nem értem a lepontozást.

Amúgy vannak ruhák, amiket nem is szabad öblítővel kezelni.

2020. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Magához a mosáshoz nincs köze, de nélküle kibolyhosodnak a ruhák, kemények, és ápolatlanok lesznek.

Az öblítő (normális mennyiségű használat mellett) kvázi úgy működik mint a hajbalzsam.

Én az bírom, hogy szídják az öblítőt az ecetfanok, de mindenféle más női kenceficéről soha nem esik szó. Valahogy csak az öblítő a mumus.

2020. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Sosem használok öblítőt, mert az összesnek irritál az illata a kimosott ruhán, és tüsszentenem kell tőle. Nem tapasztaltam eddig semmi problémát, tiszták a ruháim, nem bolyhosodnak ki, nem kemények és végképp nem ápolatlanok, ahogy #8 írja.
2020. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TR75 ***** válasza:
66%

Hát, a lepontozást még mindig nem értem :#

Én azért nem öblítőzöm, mert vannak bringás és futó ruháim, azoknak nem tesz jót az öblítő, ez nem fankodás kérdése.

2020. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!