Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan távolítható el maradékt...

Hogyan távolítható el maradéktalanul a műanyag vágódeszkáról a hagymaszag? Saját tapasztalat, kipróbált, hatékony módszer érdekel.

Figyelt kérdés
Lakótársam nagyon gyakran eszik hagymát, de valahogy mindig érzem a hagyma szagát. Szerintem a vágódeszkájából jön a szag.

2020. okt. 4. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nedves sóval dörzsöld be. Ez fertőtlenít is!


Vagy mosogatógép....

2020. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mosogatógépben megvetemedik. tapasztalat.
2020. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

20 éve mosom a deszkáimat mosogatógépben. Semmi bajuk!


Mondjuk nem piaci kétszázforintos puhafa deszkák....

2020. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Hipo mindent megold.
2020. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Műanyag volt a kérdés...

Mosogatógéppel, de nekem kézi mosogatás után is simán lejön. Tény, hogy nem több évtizedig használok egy vágódeszkát, ha kell èvente lecserélem, kb. 1000 forintért már lehet venni jó minőségűt.

2020. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használat után egyből elmosom, soha nem maradt még semmi szaga a műanyag deszkámnak..... Azon tárolja a hagymát, marad rajta maradék, vagy mi? :D
2020. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Tegnap nem szóltam neki erről, de úgy mosogatott aznap, hogy nem maradt büdös a vágódeszka.

Úgyhogy egyelőre nem mondok most neki semmit, hátha valami jó tendencia indult el.

Ha legközelebb szag lesz, akkor viszont már szólok. De remélem, hogy megtanult mosogatni. ;)


Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)

2020. okt. 5. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Konyhai zsíroldóval spricceld le (nem a hidegzsíroldó!) és erős kefével sikáld át.
2020. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!