Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ért valaki a mosógépekhez?...

Samandra kérdése:

Ért valaki a mosógépekhez? Most várásoltam áruházból 2 hete egy Beko márkájú mosógépet. Ötödször mosok vele, most nagyon durván ugrált centrizésnél, még az odacsavarozott fedele is leesett! Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is a Beko-t ajánlotta. Az első 4 mosásnál nem is volt semmi gond. Pláne, hogy leginkább a 28 perces gyorsmosást használtam, és egyszer a 120 perces szintetikust. Most megint a szintetikust indítottam és annyira durván kiugrált a helyéről centrizésnél, nagyon hangos volt és ledöbbentem, amikor megláttam, hogy a fedele a földön a csavarokkal együtt, pedig be lett csavarozva! Valaki tudja, hogy mitől lehet ez és mennyire kell megijednem a jelenségtől? Az értékelhető válaszokat előre is köszönöm!

2020. nov. 1. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem maradt benne a dobrögzítő? Vagy annak a csavarja?
2020. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
A hátuljából azt a 4-5 darab kb 10 cm-es dobrögzítő csavart kicsavartátok üzembehelyezés előtt? Csak mert, ha nem, akkor ez a probléma. Rögzítve van a dob, így nem tud a lengéscsillapító csillapítani centrifugáláskor.
2020. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ki lettek szedve a dobrögzítők. És eddig nem is volt gond az előző mosásoknál.
2020. nov. 1. 11:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, és hozzá tartozik a történethez, hogy a mai mosásnál csak az első centrizésnél volt ez a durva ugrálás. Utána még öblített és centrizett párszor, ott már teljesen normálisan, csendben csinálta.
2020. nov. 1. 11:19
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
azonnal írj ahonnét vetted. Csere.
2020. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok ruhát tettél bele. Azt is vegyesen: farmer, törölköző, póló. A Beko ilyen, csodára ne számíts tőle.
2020. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os, neked lehet igazad, de csak a mennyiséget illetően. 3 nadrág és 3 felső volt betéve. Konkrétan 1 farmer, 1 melegítőnadrág, 1 kantáros nadrág, 1 póló és 2 vékony pulóver. Nem találtam soknak, de most hívták fel a figyelmem, hogy a szintetikus programnál csak 2 és fél kg ruhát tölthetek bele, nem pedig a maximális 5 kilót. Nem is néztem, hogy ez programonként eltér, csak hallgattam a barátok tanácsára, miszerint tegyek, amennyi fér. Korábban felültöltős gépem volt, de arról is ők beszéltek le, hogy azt vegyek. Bánom, hogy hallgattam rájuk, az mindig mehetett tele, sosem volt vele probléma, csak eljárt felette az idő sajnos. Nem árt ezentúl mérnem/kitapasztalnom, mennyi az annyi. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2020. nov. 1. 15:14
 8/13 anonim ***** válasza:
A Beko márkáról elég sok rosszat hallottam sajnos. Lépj kapcsolatba az üzlettel ahol vetted, hátha kicserélik vagy visszadják a pénzt.
2020. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Izé... Pontosan milyen gép is ez? Típust leírnád esetleg?

Hány kiló ruhát raksz bele? Síkba van állítva a gép? Tisztességes pamutprogramnál is ezt csinálja?

2020. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

"de most hívták fel a figyelmem, hogy a szintetikus programnál csak 2 és fél kg ruhát tölthetek bele, nem pedig a maximális 5 kilót. Nem is néztem, hogy ez programonként eltér"


Jó, akkor kezdjük ott, hogy hisztériázás helyett tessékszives leülni és elolvasni azt a nyamvadt gépkönyvet, értelmezve is az abban leírtakat. Új a gép, adtak hozzá.

2020. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!