Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógépbe valóban màsfél...

Mosogatógépbe valóban màsfél kg. sót kell beletölteni, az első hasznàlat előtt?

Figyelt kérdés

Most vettünk mosogatógépet, még nincs vele tapasztalatom. A haszn.útmutatót màr elolvastam egyszer, de még nem minden világos a szàmomra. Azt tudom, hogy mindenképpen kell bele só, hogy ne menjen tönkre,csak ez rengetegnek tűnik egyszerre.. Bàr a tartàly elég nagy, ahogy nézem.. Illetve még az öblítőt sem értem, hogy meddig kell tölteni, mert azt írja, majd valami làmpa fogja jelezni, de vhogy úgy írja,hogy amikor nincs àram alatt, akkor is (?)

Előre is köszönöm!


2020. nov. 4. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Első használat előtt kell bele egy kis víz és mehet bele annyi só amennyi belefér, ezt idővel majd újra kell tölteni. Miközben töltöd az öblítőt kigyullad a lámpa, de nem gond ha mellé megy. Először mindenképp üresen indíts el egy programot, mert elég sok kosz marad rajta a gyártásból.
2020. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg sót eltud nyelni, tényleg praktikus is, a gyártás során sokminden kerül rá/bele. Öblítő lámpája meg csak áram alatt világít nálunk, a megfelelő szintig, de belül vannak csíkozások is.
2020. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Ezt a kis vizet nem írja, de akkor rakok bele.

Igen, mindenképpen indítok egy programot üresen, mert nagyon új szaga is van.

2020. nov. 4. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:

A sóval a saját kis beépített vízlágyítóját regenerálja időnként. Nem fog tönkremenni nélküle, viszont foltosak lesznek az edények.


Csak mosogatógépbe való sót használj! A konyhasótól tönkre megy (iszapos cucc eltömi a vízlágyítót, mert a konyhasó nem elég tiszta)

2020. nov. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!