Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire megbízhatóak az...

Mennyire megbízhatóak az elektromos láncfűrészek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk makita van 10 éve használatba. Gond, egy szál se.
2020. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nekem egy sima mezei ALKO, vagy 15 éve teszi a dolgát.

Minden évben egyszer megköszörültetem a láncot 600 Ft-ért.

Illetőleg vettem egy pótláncot is kb. 2ezerért.

2020. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy legalja Straus van. Miután meglepően sok gyári betegségét hétköznapi ésszerűségekkel megoldottam, egész jól bírja a sok nem használatot is, meg a hamar kész akarok lenni, de van meló bőven nekiugrásokat is. Nem halad úgy, mint az erősebb benzinesek, de ez úgy indul, mint új korában. :) Igazából ha nem terheled túl, hogy még hűteni se tudja magát rendesen, akkor nagyon nincs mi megadja magát rajta.
2020. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Titkaidat rájuk bízhatod-nem adják tovább az ziher.....sört sem isszák ki a hűtőből ,ezt is bátran állítom.Kotonnak kell megbízhatónak lenni ,egy láncfűrésznek strapabírónak inkább.Nekem még sosem volt de gyanítom a márkás drága valamivel jobb lehet mint a mozijegy áráért kapható! Bízok benne ,hogy rengeteget segítettem!!!
2020. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
Az olcsóbb-kínai fűrészekkel általában sok a baj, legtöbbször az olajpumpa adja meg magát, ami azért nem vicces több méter fánál a lánc és sín szempontjából, ha nem veszed észre a bajt.
2021. jan. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!