Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Más is szeret mosni, vagy...

Más is szeret mosni, vagy csak én vagyok defektes? :D

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy elöltöltős mosógépet és azóta imádok mosni!. :'D Sokszor órákig ülök a mosógép előtt, amíg végzek a 3-4 adaggal és nézem, ahogy pörögnek a ruhák. Annyira tetszik. :D Normális ez? :D

15/l


2010. aug. 12. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:

uhhh...


Hát így első olvasásra azt gondolnám, hogy nem normális :D

De ki tudja... :) Még mindig jobb mint dohányozni, inni, kábítószerezni :)

2010. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez nem normális menj dokihoz
2010. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszik az új mosógép. Hidd el, előbb-utóbb majd megúnod :D
2010. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez szerint én is defektes vagyok, mert nagyon szeretek mosni, pedig nem új a mosógépünk.

17/l

2010. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,vagy sokan vagyunk dilisek :D jó érzés,hogy bedobsz egy kupac "koszos,rossz szagú szemetet" aztán nem sokkal később szép és illatos tiszta ruha lesz belőle :D
2010. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretek sütni, és csak percekig kell ülni a sütőajtó előtt, hogy láthassam, amint duplájára nőnek a fánkok és a pogik:))
2010. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

imádom én is!!!

annyira szeretem a frissen mosott ruhákat teregetni, olyankor az egész lakásban jó illat van, és barátom is örül, hogy tiszták a ruhái :D

ja, és nekem kb fél éves a mosógépem.

2010. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is szeretek csak mikor megjön a vízszámla kicsit kiakadok!!!
2010. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha veszek egy új műszaki cuccot én is egy-két hétig azt nézegetem,kapcsolgatom,foglalkozom vele mert tetszik, végül is azért vettem meg.Később már sima használati tárgy lesz belőle,elmúlik a túlzott érdeklődés,ez szerintem teljesen normális dolog.Mikor megvettem életem első mobiltelefonját,egész nap a kezemben volt,nyomkodtam,kapcsolgattam,a nejem azt mondta hülye vagyok.Két hét után elmúlt a láz,manapság van hogy elfelejtem bekapcsolni is.
2010. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En is szeretek, es imadom a frissen mosott ruhak illatat:D Es szeretem nezni is, ahogy porognek a ruhak.

Csak teregetni utalok:D

2010. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!