Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tükrös gardrobszekrény,...

Tükrös gardrobszekrény, hogyan takaritsam le a nagyfeluletu tukrot ami az ajton van,ugy hogy ne legyen csikos,foltos? Mielott izelnetek,24f.

Figyelt kérdés
Probaltam clinnel, de nem jo lattam, h masok ecettel, de ugy se lett jo ,koszi
2020. dec. 30. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Van üvegtisztító, pl clean+papirtörlő, attól nem lesz csíkos
2020. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem két módszer működik: 1x ablaktisztítóval végigmenni, aztán még 1x száraz papítörlővel áttörölve a csíkokat el lehet tüntetni. A másik módszer az ablaklehúzó használata. Én inkább az elsőt preferálom egyébként, azzal alaposabbnak érzem a munkát.
2020. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Papírtörlőt használj.
2020. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy lassan 5 eves gardrobunk amin az egyik ajto teli tukor.2,3x1m es.

Az elso fel evben semmivel nem sikerult csikmentesre takaritanom.

A semmi alatt minden letezo praktikat ertek.jottek a szulok,nagyszulok,hogy majd megmutatjak de nekik sem sikerult.

Aztan idovel eltuntek.

1 eve vettunk egy ugyan olyan gardrobot,azon is ez a jelenseg volt megfigyelhezo,szinten idovel javult a helyzet de azon mai napig jonnek elo csikok takaritas utan.

Hiaba torlom akarmivel,par ora utan csikos lesz.

2020. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Clin windows and glass spriccelős tisztító háztartási fehér papirtörlővel együtt bevált.
2020. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig csikosak maradtak az ablakok, tukrok, de rajottem a megoldasra, ami szamomra megfelelo: Egy spriccelos uvegbe forro vizet es ecetet toltok, ezt jol osszerazom, rafujom a tukorre, abakra, es 100% pamut ruhaval letorlom. Igy nagyon szep lesz :)
2020. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!