Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel érdemes a fürdőszobában...

Mivel érdemes a fürdőszobában felmosni?

Figyelt kérdés

Tegnap mostam fel (víz+domestos, sima felmosófejjel), de estére már megint úgy nézett ki, mintha egy hete nem takarítottam volna. Pedig csak fürödtünk, csak otthoni papucsban megyünk be, nem értem. Persze, por az van rendesen, hiába takarítunk. Csak unom már, hogy teljesen hiábavalónak érzem a fürdő takarítását, mert egy nap múlva már nem is látszik. Mindennap nem szeretnék felmosni, időigényes, jó lenne valami olyan megoldás, amivel elég lenne két-három naponta felnyalni.

Már az is segítség lenne, ha lenne valami olyan ötlet, amivel elég lenne este feltörölni, ahelyett, hogy a komplett felmosási rituálét végigcsináljam.


2020. dec. 31. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
A Domestos nem csak fertőtlenítő? Én a helyedben először víz+ajax vödörben, esetleg utána domestost használj.
2020. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha Domestossal szoktam, viszont van külön padlótisztítóm, a márkára nem emlékszem. Plusz nem sima felmosófejjel csinálom, mert az egy idő után bekoszolódik és csak maszatolni fog. Mopom van, aminek mosható a kendője. Minden felmosás után bedobom a gépbe és tiszta.
2020. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Tök fölösleges a domestos. Vegyél sima általános felmosószert.
2020. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Vegyél ilyen lapos felmosót, elég benedvesíteni a huzatát, és két perc alatt kész a nedves feltörlés:


[link]


Sokkal olcsóbban is kapsz ilyesmit százforintos boltokban, KIK-ben, stb.

2020. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Leggyakoribb hiba, hogy felmosás után nem mossák ki a moppot, mármint nem gépben, elég ha egy kevés sima vízben átöblíted a vödörben. Ellenkező esetben a felmosást már koszos vízzel kezded. Sok múlik a felületen is, mármint, hogy milyen a járólap a fürdőben. Illetve ami még gyakran elő szokott fordulni, hogy túl sok szer van a felmosóvízben, túl habos stb.
2020. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Ajaxot használok és Vileda felmosót. Meg nem mászkáltunk papucsban a fürdőben.
2020. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Én feltettem a járatba egy kukoricarost szőnyeget, ami színben megy a csempéhez. A víz nem árt neki, alja széle gumizott és nem kell naponta 2x felmosni, hogy nézzen ki valahogy.

Igaz, nem a fürdőbe, hanem az előszobába és a konyhába, nekünk bevált.

2020. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Penny általános tisztítójával mosom fel naponta a járólapot az egész házban, mindig tiszta. Papucsban járunk rajta, de nem poros sose. Hogy porosodhat be, ha naponta mosod?
2020. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Domestost,froscht vagy ajax terméket használok.
2021. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!