Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Törölközőt hány fokon kell mosni?

Törölközőt hány fokon kell mosni?

Figyelt kérdés
Egy két törölközőmnek fura szaga van. Olyan áporodott, hiába van frissen mosva első törölközésnél már megjelenik ez a szag.

2021. jan. 2. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
60.
2021. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60. Plusz szárítóba teszem utána. Lehet azért van áporodott szaga mert nem szellőzik ki rendesen használat után.
2021. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes írja, én is úgy csinálom. 60 fok, utána szárítógép, használat után pedig olyan helyre kell tenni, ahogy ki tud száradni. És ami a legfontosabb, hogy külön kell mosni a többi ruhától és nem szabad tele nyomi öblítővel.
2021. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna nincs szárítógépem, de akkor megpróbálom 60 fokon.
2021. jan. 2. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 60 fokon szoktam mosni,az öblítő helyett néha teszek egy kevés 10%os ecetet.Utánna berakom a szárítógépbe.
2021. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90 fokon szoktam, de amelyik budos, az kuka. Nalam a regiek lettek budosek egy ido utan. Egy torolkozo sem orok eletre szol.
2021. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!