Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy nagy plüss unikornisom...

Van egy nagy plüss unikornisom, hogy mossam?

Figyelt kérdés

Kissé dohos szaga van már, de eddig nem mertem kimosni. Címke szerint kézzel lehet mosni, de nem vagyok túl erős kinyomkodásban, így attól tartok többet ártok vele, mint használok. Kissé ilyen "szöszösebb" anyaga van.

A mosógépen is van "kézi"mosás program. Megpróbáljam azzal, vagy tuti szét szedi a gép?



2021. jan. 5. 01:30
A kérdező szavazást indított:
Gépi mosás kézi programmal
Kézzel mosás
Egyéb: leírom kommentben
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Én mindent bevágok a gépbe kímélő mosásra 30 fokon ha olyan. Persze spéci mosószerrel. Ha nagyon piszkos akkor kádba beáztatom pár órát előtte.
2021. jan. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Kézi mosás program a nagyon koszos cuccot nem fogja kimosni. Az csak rövid ideig áztatja a vízben a ruhákat, néha-néha megforgatja. Ha van a környékeden önkiszolgáló mosoda, akkor inkább oda vidd el. 1-2 ezer forintból megvan szárítással együtt, cserébe nem kell otthon küzdened vele.
2021. jan. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire macerás akkor tisztítóba vinném.
2021. jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
45%
Mosd max 40 fokon centri nelkul.
2021. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
És hova csöpögteti belőle a vizet?
2021. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
5: Feltételeztem hogy a kérdező meg tudja oldani a csepegtetest.
2021. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mondod... 😅
2021. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!