Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Singer 875 varrógéphez keresek...

Singer 875 varrógéphez keresek használati útmutatót. Közületek van valakinek, és el tudná nekem küldeni?

Figyelt kérdés
Találtam az interneten egy letölthető verziót, de az sajnos draft scan, és pont a lényeg, a magyarázó rajzok nem látszanak jól.
2010. aug. 14. 18:36
 1/5 anonim válasza:
2010. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt a file-t én is megtaláltam, sőt magyarul is, de ez egy általános Singer manual, és a konkrét 875-ös nem így néz ki.

[link] erre volna szükségem, csak jobb minőségben.

2010. aug. 14. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Másold le és nagyítsd fel a rajzokat. De a fontosabb részek szinte minden gépnél hasonlóak. Ez a link,olyan,mint a 30 évvel ezelőtt lengyel Lucznik-gépem.

Csak azon fém lkatrészek voltak,és nem műanyag. Ez nem fog olyan hosszú életű lenni,mint az.

2010. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a nagyítás nem segít, mert a vékony vonalak nem látszanak rendesen - vagy összemosódnak a vonalak. (A fájlból kinagyítottam képernyő nagyságúra de a lényeg akkor sem látszik.)
2010. aug. 14. 20:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz a régi Lucznikhoz hasonlíthat, mert ezt a gépet is akkortájt vettük.
2010. aug. 14. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!