Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használtan vett LG mosógépem...

Használtan vett LG mosógépem az ágynemű huzatokat rongálja. Kihúzza a szálakat, azon a helyen elrongyolódik az anyag. Más ruhaneműt nem tép. Másik gépet most nem tudok venni, megoldás lehet mosózsák, vagy pl. egy külön párnahuzatban való mosás?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha más ruhaneműben nem tesz kárt, akkor te sem gondolod, hogy a géppel van a baj?
2021. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom, hogy a géppel van baj, mert mosás előtt semmi probléma nincs a vadonatúj huzatokkal, utána viszont több helyen be vannak ráncolva, anyag szál kihúzva.
2021. jan. 18. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Az a minőség miatt van, és a nagy fordulatszámon

Moss 800 fordulaton

2021. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
A biztonság kedvéért nézd meg alaposan,kézzel is áttapintva a dob belsejét, nincs e rajta valami szúrós kiemelkedés, ami belekaphat az anyagba. Persze, ha csak az ágyneművel csinálja ezt és más ruhaneművel nem, akkor valóban az ágynemű anyagában lehet a bibi. A kínaiak időnként műszálat is tesznek (takarékossági célból) a 100% pamutként cimkézett dolgokba, de a műszál nem úgy duzzad és tágul, mint a pamut.
2021. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valami vadi új, még lehet ócska. Esetedben az ágynemű egy hulladék ha az az első mosástól széthullik. Főleg, ha más nem, csak és kizárólag az. És a második-harmadik mosásnál is, nem csak az elsőnél.


Nincs a mosógépnek semmi baja, de arra a legkönnyebb ráfogni mindent. Az 1200-as centrit nyugodtan rá lehet adni attól nem megy tönkre egy pamut ágynemű. Ágyneműt párnahuzatban, mosózsákban mosni... a nap vicce.


Nézd már meg rendesebben. Jó eséllyel csak a kínaiak szokásos cérnamaradványait nézted be, legközelebb előzőleg rázd ki, szedd össze, porszívózd le mielőtt berakod az első mosásba.

2021. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám. Van egy fajta nadrág amiből mindig veszek, már sokat elhasználtam belőle mert dolgozni hordom évek óta. Elkopott a térdénél és az alján, de nem szakadt el soha. Mikor elköltöztünk albérletbe elkezdtek a szálak kijönni ugyanúgy ahogy te mondtad, egy másik nadrágom ak is. Sajnos mivel nem az én házam nem tudom lecserélni. A párnahuzat nem jutott az eszembe eddig de kipróbálom.

A fordulatszám szerintem is mindegy ennek utánaolvastam. Nem mintha tudnék változtatni rajta, mert régi gép ez is.

2021. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!