Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet egyszerre ennyi mindent...

Lehet egyszerre ennyi mindent használni mosashoz?

Figyelt kérdés

Noveremmel együtt lenor termekeket hasznalunk, az o ruhain mindig sokkal jobban erzodik mar messziről, akár egy parfüm. Megkerdeztem o hogy használja, hat a valasz számomra meglepo volt.

Használja az öblítőt, a mosógélt, a dobba pedig az illatgyöngyöket és egy kapszulát.

Ez túlzás vagy valóban igy kéne? Nem árt ez a ruháknak?



2021. febr. 2. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A dobba milyen kapszulát tesz? Mosószert? Mert akkor duplán adagolja a mosószert.
2021. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Butaság ennyi vegyszert használni, tök fölösleges..
2021. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Én is hasonlóan mosok azzal a különbséggel, hogy a dobba csak plusz öblítőt teszek. Én nem tapasztaltam, hogy ártana a ruháknak.

Max a színes ruhák előbb veszítik el a színüket, de ez függ a mosószertől is.

2021. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
3. Az öblítőt a misási ciklusban használod? Azt ugye tudod, h semlegesíti a mosószert?
2021. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Örülnek a gyártók, hogy fogy a termék. A zöme úgyis kimegy a csatornába.
2021. febr. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Tipikus női felhasználó. Miért tölt be kétszer annyi mosószert mint kellene?

Nekem pl. undorító, amikor valakinek mosószer/öblítő illata van már messziről. És egyben igénytelen is.

2021. febr. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Felesleges pazarlás, az illatok miatt. Amit sokan a tisztasággal,széppel és örömmel párosítanak a reklámok hatására. Minél tovább és erősebben illatoznak a ruhák, annál több vegyi terhelés éri a bőrödet, ahol fel is szivódik. Az illatanyagok pedig sok káros anyagot tartalmaznak. És elég igénytelen, ha valakinek ettől illatozik a ruhája.
2021. febr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

A nővéred nem tud mosni, nem tudja mit jelent a mosás fogalma.

Egyrészt felesleges pazarlás ennyi mindent használni, másrészt rettenetesen megterheli a szervezetet ez a rengeteg illatanyag. Harmadrészt pedig szerintem (is) nagyon igénytelen akiből árad a Lenor illat.

Lehet használni öblítőt, kell is, de pont annyit amennyi a flakonra van írva, annyi ruhamennyiséghez amennyihez írják.

Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy a Lenor kapszulának már magában nagyon intenzív illata van, én egy semleges, általában sensitive öblítőt szoktam mellé tenni. Intenzív, de nem zavaró, el lehet nyomni egy parfümmel, de mégis amikor beleszagolsz reggel a friss ruhába kellemes érzést kelt.

2021. febr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is egészségtelen és környezetszennyező ennyi mindent használni. Mosáshoz elég a mosópor, öblítő meg csak akkor, ha valami olyat mosol, ami nagyon elektrosztatikus lenne (pl. takaró, pulóver). A ruhák közé meg tehetsz levendulát vagy bármit, illóolajat, fűszert, aminek tetszik az illata.
2021. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egy butaság, feleslegesen terheli vele a környezetet és a saját szervezetét, ráadásul a mosógépet is csak eltaknyosítja, és kiváló táptalajt biztosít a penésznek. Ha valakinek fontos, hogy jó illat lengje körül, akkor tudnám javasolni a parfüm nevű találmányt. :-)
2021. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!