Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vendégek érkezése esetén...

Vendégek érkezése esetén nagyobb rendet csinálsz mint mikor nem jön senki?

Figyelt kérdés

Mondjuk előre bejelenti XY, hogy másnap menne. Neki állsz vadul takarítani? Vagy úgy vagy veled, hogy a "hétköznapi rend" is megfelel, hiszen ez vagyok én, nem tisztaságmániás, de nem is egy trehány alak.


Ki hogy van ezzel?


2010. aug. 16. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem takarítok ész nélkül, ha nagy a kupi összerámolok, és a fürdőt vécét teszem rendben. Ezeket egyébként is két három naponta ától cettig takarítom, de ha esetleg kimaradna megcsinálom.
2010. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
88%
Én nem szoktam vad takarításba kezdeni!bár attól függ kijön hozzánk!kisfiam 3 hónapos szóval nagy kupit ő még nemcsinál,mindíg reggel amikor felkelünk összepakolok tehát rend van!Viszont ha anyósom jön akkor a párom mindíg kinevet...mondja hogy álljak már le..ez viszont azért van mert anyóspajtás tisztaságmániás...
2010. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy ki jön. Ha a családból valaki felugrik, vagy átjön a szomszédban lakó barátnőm, akkor nem nyúlok semmihez. De ha olyan valaki jön, aki ritkán fordul meg nálunk, akkor takarítok soron kívül ;)
2010. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akár közeli rokon, ex munkatárs, szomszéd.
2010. aug. 16. 14:06
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem pakolászok vadul de jobban takaritok mert pl a száritó mindig nyitva van, vagy az előszobában a kabátok, cipők mindig halomba állnak szóval ilyen dolgokat elpakolok.
2010. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem egy alap rendet minden nap megteremteni.Ha olyan ember jön,aki amúgy is gyakran van nálunk,amiatt nem kezdek őrült takarításba,de ha olyan ember,aki évente például egyszer,akkor kicsit jobban odafigyelek,hogy biztos,hogy minden a helyén legyen.De a lakásunk így is úgy néz ki,hogy látszik,hogy lakják.Nem magazinokban lefényképezett patika tisztaságú szinte érintetlen hely,mintha soha senki nem ült volna még a kanapén,hanem egy otthon.

Ezt csak azért mondtam,mert nem tudom ti hogy vagytok vele,de mikor látom,hogy a sztárok lakását mutatják be a tévébe,akkor mindig elgondolkodom,hogy ott tényleg laknak?Például a konyhában minden tökéletesen el van pakolva,mintha csak egy bútorboltban állnánk.

2010. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha váratlan vendég jön, a fürdőszobában a mosdót gyorsan kisúrolom és a wc-t is megnézem , hogy minden oké-e? Ha még van időm kis pakolgatás, porszívózás. De nem fogom átpakolni a könyveket a könyvespolcon meg mindenhol felmosni stb.
2010. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért összedobom a kérót valamennyire, de attól is függ ki jön. Olyan irtó nagy kosz sosincs, tehát jöhet bárki, de a rumlit azért biztos elpakolom.

Van pár ember, aki miatt nem csinálok semmit, még ha nagyon gáz, akkor sem.(pl: közvetlen családtagok, bnőm...)

2010. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

hozzánk akárki jöhet. nincs kupi. 2 naponta felmosok. mindig el van mosogatva. ruháknak a szekrényben a helye.

és másokkal ellentétben nem gyűjtünk apró porfogó kacatokat.

ez a baj az emberekkel, minden apró kis sz.rságot emléknek tekintenek, amire igazából sosem néznek rá, sosem veszik elő. így keletkezik a kupi :)


24N

2010. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan azt szoktam, ész nélkül takarítani. Vagyis hát ésszel, mert tudom mit csinálok :p De mondjuk én "hétköznaponta" is igyekszem rendet és tisztaságot tartani, naponta takarítok. Mondjuk néha van hogy kicsit elhanyagolom a lakást :/ 19L
2010. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!