Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a maximális ideje a mosógép...

Mi a maximális ideje a mosógépprogram befejezése után a ruha ki nem vevésének (lakótársam rekordokat döntöget), és mit okozhat hosszú távon az anyagával a "bepállás"?

Figyelt kérdés
Egyszer 2 napig nem vette ki (hétköznap mosott, ezért nem használta más, általában szombaton szoktam). Gyakori, hogy órákig, fél napig nem veszi ki. Most is benne van, ki tudja, hány órája. Simán kivehetné, de nem érdekli. Ezekbe nem mennek tönkre a ruhák?!
2021. febr. 25. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is volt egy ilyen lakótársam.

Baja nem lesz a ruháknak, csak beposhadnak, büdösek lesznek egy idő után.

2021. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bebüdösödhetnek.

Szerintem 1-2 óra múlva ajánlatos kiszedni. Én max. 1/2 órát hagyom, ha fontosabb elfoglaltságom van.

2021. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
A ruhát szard le, viszont a mosógépnek sokkal rosszabb. Nem tud rendesen kiszáradni, kiszellőzni, bebüdösödik.
2021. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én azonnal kiveszem, ahogy lejára program. Nyilván ha éppen vagyok valahol, vagy nem érek rá azonnal, nem gond ha félórát benne marad, sőt, még egy óra is oké de annál tovább biztosan nem hagynám benne. A ruhák is bebüdösödnek, de a mosógép se tud kiszellőzni, budös és penészes lesz.
2021. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Nálam egy-két óra a maximum, Mert van olyan, hogy otthagyom a gépet, amíg elugrom vásárolni vagy menni kell a kölkökért. Többet nem szoktam, mert nagyon összegyűrődik.

Napokig pláne, bebüdösödik, a gép meg nem tud kiszáradni, jól bepenészedik.

2021. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Nekünk ugyan szárítós a gép és mindig kitárom az ajtaját, miután lejárt a program, de történt már hogy 3-4 napig benne maradtak a ruhák. :D

Sima mosógépben MAX 2-3 órát hagynám benne, utána büdös lesz.

2021. febr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy pitsa? Mert az ilyet bottal se piszkálnám meg. Be fog rohadni a mosógép és nagyon büdös lesz az összes ruha amit azzal mosnak. Gondolom tonnaszám nyomja a mosószert és az öblítőt is. Undorító.


ßasszad ki a ruháit és szard le. A gépet ki kell szellőztetni!

2021. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!