Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a legegyszerubb mondja a...

Mi a legegyszerubb mondja a mosogatasnak vagy hogy kell jol?? Ki hogy szokta??

Figyelt kérdés
En ugy szoktam h engedek meleg vizet abba el oblogetem mososzerrel aztan megnyitom a hideg vizet es ott lemosom de ez igy nem jo
2021. márc. 8. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem jó? Feltéve, ha kéttálcás a mosogatód. Mindig is így csináltam.
2021. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bepakolom a mosogatógépbe.

1x kell beruházni, utána egy 12-es terítéket mosással-öblítéssel együtt letud 12 liter vízzel, minden csillog-villog és olyan forrón mosogat, ami garantálja a higiéniát.

2021. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Amit lehet a kukába tüntesd el, papírtörlővel kitakarítod.

Műanyag dolgokat hanyagold, nem lehet tisztességesen elmosni! Fémet, üveget, porcelánt igen.


Utána forró vizet öntesz, mosószert bele és a tisztát, vékonyat pakolod bele (evőszeközök, poharak) utána csak a tányérokat, mert azonnal lehűtik a vizet. Ezeket inkább csak öblíted első körben és felmelegíted. Öntesz új vizet, új mosószerrel és elmosod. Ami kész azt átpakolod szárítóra.


Mosogatáshoz használj hosszú nyelű szilikonkefét.


Amikor mindennel kész vagy, meleg vízzel leöblítesz mindent. Ne érdekeljen, hogy az van ráírva, hogy "nem kell leöblíteni", de le kell. A meleg víz meg sokkal gyorsabban elpárolog mint a hideg. Lerázod, kicsit vársz, letörölgeted, kinthagyod a szárítón és 10 perc után elpakolod. Nem hagysz disznóólat! Akkor van vége a mosogatásnak, ha minden el van pakolva, nem amikor még a szárítón dugig van disznóóllal.


Hát ezért vesznek mosogatógépet. Csak beßsddzák, majd valamikor elmossák, és ki se szedik, ott tárolják mikor kész...

2021. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"amikor még a szárítón dugig van disznóóllal"

Szerintem a tiszta edények a szárítón egyáltalán nem disznóól... Sokkal higiénikusabb ott hagyni és megvárni, míg teljesen megszárad minden, mint törölgetni.

2021. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"inkább csak öblíted első körben és felmelegíted"

Hogyhogy felmelegíted?

2021. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!