Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csak nekem nincs illata a...

Csak nekem nincs illata a Silan Magic Magnoliaval oblitett ruhaknak?

Figyelt kérdés

Persil mosoporral mostam ki a ruhákat, az oblitot felig raktam, és egyszeruen semmi illatuk nincsen a ruhaknak. A dobot haromnegyedig toltottem pont azért, hogy rendesen kimossa a ruhákat a gép.

Más is így járt, vagy csak én?



2021. márc. 11. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A Silannak nincs túl tartós illata, illetve száradás után hamar elillan. Azóta van így nekem is, mióta koncentráltabb, nem is veszem azóta, mert nekem így nagyon büdösnek tűnik, olyan szúrós szagú a flakonban is.
2021. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Flakonban jó az illata, de a többi illatúnak a fekete, valamint a Floral Cripsnek megmarad az illata, csak ennek nem.
2021. márc. 11. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem van illata a ruháknak.Napokig érződik rajtuk,jobban megmarad az illata mint például a Lenornak vagy a coccolinonak.
2021. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 puritan ***** válasza:
100%

Covid teszt mit mutat?

:-)

2021. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, a covidteszttel minden kiderül!
2021. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden más illatot érzek, úgyhogy tuti nem COVID😁😁😁
2021. márc. 12. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért tértem át a Coccolinora, mert semmilyen más öblítőnél nem éreztem a ruhán az illatot. Csak a flakonban.
2021. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod. Amúgy használsz parfümöt gondolom.
2021. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!