Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosogatószer lehet jó...

Melyik mosogatószer lehet jó zsíroldó hatású?

Figyelt kérdés
...mert bár tv-reklámban mutatják egy mosogatószerről (én is azt használom)...hogy egy cseppet cseppentenek, aztán egy nagy halom tiszta tányér....nálam ez nem működik. De, konkrétan, pl. húsleves főzése után (ugye, a húsokból kifőnek a zsírok)...egyszerűen (szinte) akármennyi mosogatószert is teszek az edénybe (jó meleg vízzel)...egyszerűen, mintha nem is mosogatószer lenne...csak úgy lesz tiszta az edény, ha papír törlő-kendővel is alaposan kitörölgetem.
2021. ápr. 28. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem bármelyik noname mosogatószer (Lidl, Aldi, Tesco sajátmárkás) elmosogat kifogástalanul mindent. Folyóvízzel mosogatok, de nem a reklámban említett egy csepp mosogatószerrel.
2021. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi!! - azt hiszem, én is mással fogok próbálkozni
2021. ápr. 28. 11:53
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Én is sajátmárkást használok - töredék áron a reklámozottakhoz képest.


Kb. ugyanaz van benne, csak a reklámköltséget nem kell megfizetned...

2021. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nálam a Jar az bevállt, igaz egy cseppel nem megyek sokra, de ha tényleg meleg vízzel mosogatsz, akkor viszi a zsírt is, de nem az ujjnyi vastagot.
2021. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Nincs nagy különbség közöttük,a drágábbnál a márkát fizeted meg.
2021. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, különösen zsíros cuccokhoz vegyél ilyen zsíroldót, és azzal fújd le:


[link]

2021. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
A mosogatáshoz való előkészületnek mindig is a papírral (vagy mással) való letörlés volt az első lépése.
2021. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2021. ápr. 28. 21:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik, de a trisó a legtutibb. Viszont a forró víz rengeteget jelent!!
2021. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az az 1 cseppes nagyon tömény és lassan oldódik. Csak akkor jó, ha a szivacsra teszed. Ha vízbe akarssz önteni, áztatni akkor a híg verzióból vegyél, az azonnal oldódik és hasznosul.
2021. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!