Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha az olajsütőben halat...

Ha az olajsütőben halat sütöttem, boríthatom ki az egész olajat, vagy el lehet valamivel tüntetni a halszagot belőle?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 19:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, Delorin... A Zeolit és a felháborodásom engem is kissé megkutyult...
2008. dec. 7. 10:24
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

Ha téged megnyugtat, ha azzal etetnek, hogy valami teljesen természetes, akkor megnyugtatlak, hogy a cián is abszolút természetes vegyület, mégsem jutna eszedbe az élelmiszerbe keverni.

Egyébként meg részemről azzal eteted a családod, amivel akarod, lelked rajta.

2008. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ásványi anyag és méreg között azért nem kicsi különbség van. De mellesleg ezt sem kérdeztem...
2008. dec. 7. 12:23
 14/20 A kérdező kommentje:

Ajánlom szíves figyelmedbe az alábbi cikket, vedd a fáradságot kérlek, hogy elolvasod. Tudatlanságból meg ne írj hülyeséget. A zeolitot, mint ásványt én magam is régóta ismerem, csak ezt a felhasználási területét nem ismertem eddig ( mármint, hogy olajderítésre is használják )


Jó ha tudod, hogy pl. biofogkrémek gyártásnak is az alapanyaga, gondolod, hogy engedélyeznék, hogy a szádba vedd, ha nem vizsgálnák élettani hatásait?!


De itt a cikk amiről beszéltem. Szerintem tanulságos, és le is zárhatjuk vele a vitát, hogy mivel mérgezed a szervezeted és mivel nem. Te például tudod, hogy az élelmiszerek, amit nap mint nap megeszel, mennyi káros adalékanyagot tartalmaznak? Ha így élnénk az életünket, mindig azon filóznánk, hogy jaj, most ez is meg az is rákkeltő. Hát maga a környezet is az. Csak sajnálni tudlak, ha nem tudod élvezni az életet, és ilyenekkel foglalkozol állandóan.


De ím a cikk


[link]

2008. dec. 7. 13:39
 15/20 A kérdező kommentje:
A leginkább figyelemre méltó része a cikknek egyébként az, amikor arról ír, hogy a mérgek abszorbeálására, szervezet méregtelenítésére, rákgyógyításra, illetőleg természetes doppingszerként is hasznosítják :-)
2008. dec. 7. 13:41
 16/20 anonim válasza:

Hol lehet kapni??

Köszi

2008. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Geoproduct Kft. Mád Bartók B. u.7-9

tel:47/348-288 Egészségetekre! Azért kukk be a legközelebbi bio boltba-hátha!

2008. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%
Én amikor bármit sütök olajban, azonnal átszűröm. Papírtörlőt teszek egy - nem műanyag - tésztaszűrőbe. Csodálatosan tiszta olajat kapok, amikor kihűl beleteszem egy üres olajosflakonba. Ha halas az olaj,akkor 4-5 gerezt fokhagymát beledobok a hal kisütése után, kicsit ezzel is sütöm és azután leszűröm. Jól használható az olaj húsokhoz, természetesen fánk sütésére nem lesz alkalmas.
2008. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez a tüneti kezelés a derolin meg a gyógyítás! Nem ugyanaz! A papírtörlő a fájdalomcsillapító a rossz fognál a Derolin meg a fogorvos.
2008. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
El sem hiszem,hogy már évekkel ezelőtti ez a kérdés. Én meg csak most hallok először arról,hogy egyáltalán létezik ilyen,hogy olajderítő!:) (Bár olajsütőm sem volt eddig,csak mostmár szeretnék egyet vásárolni,ennek kapcsán kerültem ide.) Ez Csajok csak és kizárólag a hagyományos napraforgó étolajhoz használható? Bocsi,még annyira nem néztem utána,hogy tudjam és remélem jártok még erre. Én pálmazsírt,vagy kókuszolajat, vagy fritőzolajat vagy valami ilyesmi nagyobb égéspontú zsiradékot szeretnék majd használni ha veszek sütőt,azért a kérdés a Derolinnal. Köszi!:)
2013. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!