Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elmosogatsz magad után barátná...

Elmosogatsz magad után barátnál/barátnőnél?

Figyelt kérdés
Ha átmész a párodhoz, vagy csak barátokhoz és használt valamilyen evőeszközt, tányért, poharat, el szoktad mosni? Vagy felajánlod? :) Hol mi a szokás?
2021. máj. 14. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én sem várom el senkitől.

2021. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Alap
2021. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnál nem.

Férjem szüleinél igen, de minimum a mosogatógépbe berakom, amit lehet. Ha ott főzök, eltakarítok magam után, lemosom a pultot, stb.

2021. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Voltam egy ilyen helyen :) ... mindenki takaritott :) Csicskak voltak ... a hazigazda kegyeltjei ... nem alltam be a sorba ... azota en vagok a kozellenseg :)))
2021. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Vendeg nem mosogat!
2021. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni szoktam pl törölgetni, de nem mosogatok. Úgy, ahogy nálam se mosogat senki. Én vagyok a házigazda, nyilván alap hogy megcsinálom. Plusz amúgy sem szeretem, ha más pakolászik a konyhámban, mert tuti nem oda teszi vissza a dolgokat, ahova valók. Szóval inkább mosogatok én. Eddig vendégségben nem kellett mosogatnom, mert általában minden ment a mosogatógépbe.
2021. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Mosogatogep van.

Papirtanyer van.

Ha a vendegnek egyik se tetszik,akkor nem eszik. 😂😂

2021. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Pároméknál is rendszeresen elmosogattam legalább az én részem, illetve otthon sem szeretem csak úgy belerakni a mosogatóba. Persze ha főzök vagy sietek valahová, akkor úgy vagyok vele, hogy majd ha időm engedi.
2021. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!