Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Leifheit ablaktisztító készlet...

Leifheit ablaktisztító készlet tapasztalatok? A visszaszívás funkció akkor is működik, ha a teleszkópos nyéllel használom, azaz nem szükséges kézzel nyomnom a gépen a gombot folyamatosan ahhoz, hogy menjen?

Figyelt kérdés

Eredetileg a Vileda ablaktisztító automatáját néztem ki, jó tapasztalat van róla a családban, azonban annak nincs hosszabbítható nyele. Nagy segìtség volna egy olyan masina, amit teleszkópos kiegészítővel tudnék használni, megúszva ezzel a létrázást. Fontos, hogy legyen szívó funkció is rajta.

Tudtok ilyet ajánlani?



#teleszkóp #ablaktisztító gép
2021. máj. 16. 13:53
 1/5 anonim válasza:
Én is jó ablaktisztitot keresnek, ha talalsz egy szupert, lecci oszd meg velem! 🙂
2021. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OK:) Megrendeltem a Leifheit- ot a naaagy hétvégi akciók alatt, ha megérkezik, majd jelzem, hogy milyen.
2021. máj. 17. 17:58
 3/5 anonim válasza:
Na milyen? :) Próbáltad?
2021. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még meg sem kaptam - de legalább jött egy email arról, hogy elkezdték a megrendelés feldolgozását. :)))

Biztos isteni, azért halad ilyen lassan a kiszállítás, mert boldog - boldogtalan ezzel vixol, és nem győzik teljesíteni:)

2021. máj. 21. 15:17
 5/5 A kérdező kommentje:

Megérkezett, használtuk, tökjó, de a teleszkóp nyelén nincs gomb.:)


Van egy alapjárata ha bekapcsolod, ekkor is szív valamennyire, de ha a felülethez ér, akkor felpörög és rákapcsol. Vagyis ha nem ér épp az ablakhoz, akkor kevésbé meríti az aksit, mert nem dolgozik intenzíven.

Vízszintesen is szív, és kétféle méretű lehúzó van hozzá.


Spriccolni nem tud, ehhez a hagyományos technika marad.

Nem bántam meg, hogy megvettem, nekem sokat segít ezzel is, hogy "csak" a vizet szedi le az üvegfelületről, számomra ez a nagyobb macera, nem az, amit előtte csinálok.

2021. jún. 11. 19:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!