Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha tilos mosni valamit,itthon...

Ha tilos mosni valamit,itthon hogyan tudom tisztítani?

Figyelt kérdés

Vettem 1márkás hátizsákot,azt mutatja ne mossam,speciális tisztítást igényel.Viszont új ruha stb mindig kiöblítem mosógépben,meg bringával járok mindenhova,ha esik hiába sárvédő sáros lesz táska is.

Azt tudom ilyen táskám volt,eddig is,de azt sokat mostam,s hátul van benne 1szivacs ami tartja az összehajlott benne,gondolom víz miatt,vagy az nehezebben száradt.

Van vmi jó módszer,vagy marad szivaccsal letörlöm ha szükséges,s néha patyolat?


2021. jún. 5. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen anyagból van? A hátmerevítő részt nem lehet kivenni?

Ha mosógépbe eláztat i,forgatni nem is, külső szappanos vizes átdörzsölést ki kellene bírnia, akárcsak egy kis esőt.

2021. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért tilos mosni, mert elveszti a vízálló tulajdonságát.
2021. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat.

Külön nem lehet kivenni mikor másikba összement elcsavarodott,ki kellett vágni táska belsején kis részr hozzáférjek.

2021. jún. 5. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

A városi és nem túrázásra tervezett zsákok mindenféléből vannak. Főleg a márkásak ( nem tudom milyen márkát vettél), ha nem túramárkás, kevésbé jók sztem.

Általában gyöngyvászon, kent pu réteges oxford... stb anyagból vannak, ezek simán moshatók.

2021. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Befotóznád a cimkéjét, vagy a papírát amin a mosási jelei vannak?
2021. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hol engedi megtenni?

Küldök szívesen képet,de nem engedi,vagy nem látom hol.

Jelmagyarázat szerint nem mosható a teknőjel áthúzva van táskámba,nem pedig az van benne pl 30fokon mosható

2021. jún. 6. 09:50
 7/8 anonim válasza:
GYIK-en nem lehet képet küldeni, ezért használj kepkuldes.com-ot, de már leírtad hogy mi van rajta szóval mindegy
2021. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képküldje csak.
2021. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!