Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet kiszedni a kolbász...

Mivel lehet kiszedni a kolbász-zsír foltot és társait?

Figyelt kérdés

Anyukám húsboltban dolgozik és a fehér ruhája (munkaruha) mindig csupa narancssárgás folt. Főleg a kolbász pakolgatás miatt.


60fokon mossuk, már próbáltunk mindenfélét, de semmi sem akarja kihozni!

Sok napos áztatásra nincs lehetőség mert általában másnapra kell így kb csak száradni van ideje.


Nincs valami tuti tippetek? Már nem tudjuk mit tegyünk rá, mert semmi nem használ.

Házi praktika is szóba jöhet, ha nem túl macerás. Köszönöm szépen. :)


2010. aug. 25. 23:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
79%
Vanish szappan?
2010. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az Ariel kiszedi 60fokon.
2010. aug. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tudor84 válasza:
70%

Első hozzászóló jól mondja!

Vanish mosószappannal szedtem ki barátnőm göncéből a hagyma foltokat....ami sokkal makacsabb mint egy kis zsíros foltocska!

De ha kifejezetten zsíros a ruha, akkor sok helyen hallottam már és olvastam a mosogatószert - mivel az zsíroldásra van kitalálva!

2010. aug. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, a Cloroxot próbáltad e? Sokkal szebben fehérít, mint a Domestos, a konyharuhából hófehéret varázsolt. És mossatok 90 fokon, sajnos a 60 nem biztos, hogy elég. Egyébként nyáron erős napsütésre kirakva eltűnik a paprikafolt.
2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem tudom pontosan anyukám mit próbált már ki ezek közül majd továbbítom neki a válaszokat.

Ha valakinek még van ötlete szívesen veszem.

2010. aug. 29. 08:41
 6/11 anonim ***** válasza:

PREWASH előmosó

SA8 mosópor

Bleach fehérítő.

Gond nélkül kiszedik, és még a környezetet sem szennyezed velük.

2010. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem szalonnasütéskor csepegett a nadrágomon a zsír.Mosogatószert töményen rányomtam és beraktam a mosógépbe és kijött.A clorox is nagyon szépen fehérít.
2010. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nadrágomra,bocsi
2010. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ki fogjuk próbálni a kapott tippeket, remélem segít - akár a régebbi foltokon is.
2010. aug. 30. 17:16
 10/11 Tudor84 válasza:
08-26-10:26 érdekes? tegyük ki a tűző napra? Sok fehérítőn pl clorox rajtavan, hogy mosás után ne tedd ki a erős napsugárzásnak a nedves ruhákat, mert besárgulhatnak.... Vagy csak én olvasom el mindig ami a dobozon van? XD
2010. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!