Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kiszakadt függönykarnis...

Kiszakadt függönykarnis javítása kb. mennyibe kerül Budapesten?

Figyelt kérdés

Próbáltam nézni árakat, de az összes ilyen szolgáltatás weboldala eléggé kiismerhetetlen.


Gondolkoztam azon, hogy magam megcsinálom, de akkor nem csak cementet kéne vennem, hanem eszközöket is, stb. Bár fúró az van, és lehet, hogy egy spatula is elég mellé.


Lehet jobban megéri valakiz megbízni ezzel.


Előre is köszi!



2021. júl. 8. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát csak a dűbel jött ki a falból? A legegyszerűbb fentebb vagy lentebb pár cm-el befúrni egy másikat, vagy a régi helyére egy hosszabbat vagy vastagabbat.
2021. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság nem létezik szaki, aki ennyi miatt kimenjen.
2021. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy a lyukba teszel egy kis gipszet, belenyomod a tiplit, és ha megkötött, mehet vissza a karnis. Előtte porszívóval érdemes kiszívni a port a lyukból, és picit megnedvesíteni.
2021. júl. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem kiszakadt, hanem szép lassan kitágult a lyuk, és kicsúszott.


Hát ha valóban nincs erre szaki manapság, akkor muszáj lesz befoltoznom. Máshova fúrni nem annyira opció.

2021. júl. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!