Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jól van Komlón COOP?

Jól van Komlón COOP?

Figyelt kérdés

Ott lehet csak szép kártyával fizetni. Jól tudom??? Találtam az Altáró utca közelében egyet, de nem látom hogy lehet oda jutni. Nincs a belvároshoz közelebb? Egyáltalán az mennyi idő gyalog a Lidl-től? Hányas busszal lehet oda kijutni és mi a buszmegálló neve ahol le kell szállni?

Köszönöm szépen a segítséget!



2021. júl. 24. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy nem vagyok komlói, rákerestem neked a neten, és itt vannak a Coop üzletek.

[link]

Gondolom te ott laksz, így értelemszerűen jobban tudod, hogy melyik hol van, és akkor már egyszerű a dolgod, az adott áruház címét beírod a Google-ba, kiadja neked az útvonaltervet.

2021. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 13 éve nem vagyok komlói. És ebből az egyik már nincs is meg. Magyarán egy bezárt üzletet mutat be úgy, mintha nyitva lenne.
2021. júl. 26. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.

Akkor úgy látszik, ott se nagyon frissítik a weboldalakat.

2021. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem baj, köszönöm szépen segítséged, szándék sokkal fontosabb. :-)
2021. júl. 27. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!