Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nincs öblítő illata a...

Miért nincs öblítő illata a ruháknak?

Figyelt kérdés

Amikor teregetek nagyon kellemes illatuk van, de amint megszáradnak, semmi, még enyhe büdösség is van, mintha állott lenne.

Nincs lehetőségem kint szárítani, viszont szellősen van, nem túlzsúfolva.


2021. júl. 26. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

1: túl sok mosószer és öblítőt használsz.

2: a ruhák nincsenek megfelelően anyag szerint is (!) szétválogatva.

3: nem a megfelelő programon mosol: a gyors programok 15-30 perc alatt nem tudnak 5, vagy több kg ruhát kimosni.

4: nem elég szellősen teregetni, szellő is kell, vagyis járjon a levegő abban a helyiségben, ahol száradnak a ruhák.

Nekem egy párátlanító gépem van Tosot márkájú, kb 60-70e ft volt, minden problémát megoldott. Van szárító funkciója is, ami meleg levegőt fúj, miközben gyűjti össze a párát.

2021. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Takarítsad ki a mosógépet, akkor elmegy a ruhák állott szaga.

Meleg miatt nem hinném, hogy lassan száradnak mostanában.

2021. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A mososzert es az oblitot is kupakkal merem (kupak fele csak). Ecetet is szoktam hasznalni alkalmankent.


Anyagra annyira nem valogatok, legtobb pamut. Van szines, feher es fekete. Torolkozok, pledek, farmerek mindig kulon mosva.


A mosogep rendszeresen at van mosva es a szuro is takaritva.

Minimum 1 oras programon szoktam mosni. Altalaban 40 vagy 60 fokon.

Ha este mosok (ez a gyakori) az ablak mindig nyitva es szellozik is nagyon jol. Este 10kor kiszedem, reggel 6-kor el tudom rakni.

Napkozben meg megy a klima, az is sziv el valamennyi parat.

2021. júl. 26. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak az orroddal lehet a baj.
2021. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!