Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A vízlágyító fokozza az...

A vízlágyító fokozza az öblítő hatását? Jobban megmarad az illat?

Figyelt kérdés
Ha a mosószer hatását fokozza, akkor az öblítőét is, illat szempontjából? A ruhák száradása után szinte már nem is érezhető az illata...

2021. aug. 5. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én esküszöm nem értem. nem az a lényeg hogy a ruha tiszta legyen? Vagy micsoda illatfelhőben akartok járni? Az öblítő első sorban nem az illata maitt fontos hanem mert puhítja kicsit az anyagot. Egyébként szerintem nem fokozza, én használok vízlágyítót és nem tapasztaltam különbséget az öblítő illatának intenzitásának mértékében.
2021. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A vízlágyító a vízkő képződését akadályozza meg, nem sok köze van az öblítőhöz
2021. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
2021. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es hozzászóló: Tudom, mire való az öblítő.

Olvastam, hogy a lágy vízben hatékonyabb a mosószer, ezért merült fel a kérdés, hogy talán az öblítőre is hatással van.

2021. aug. 5. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Korábban az albérletünkben sima víz volt, most a házunkban gyantaoszlopos vízlágyító működik, így tapasztalatból mondom, hogy nem fokozza.
2021. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga a vízlágyítószer nem fokozza, szerintem kb. semmire sem jó. A lágyított víz (házi vízlágyító készülék által lágyított) már igen, de az illatot az sem fokozza, inkább a ruhák puhaságát.
2021. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor intenzívebb az illat hatása, ha a mosószer és az öblítő is ugyanaz a márka. Ne legyen az egyik pl. Tomi a másik meg Lenor.
2021. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindenen múlik az illat.

Mosóprogram, mosott ruhák anyaga, de legfőképp azon, hogy hol száradnak a ruhák. Pl. egy szellőzetlen légtérben összezsúfolva csak besavanyodik.

2021. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!