Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehetne tenni, hogy...

Mit lehetne tenni, hogy érezhető legyen a ruhák illata a szárítógép utan?

Figyelt kérdés
Próbáltam már az öblítő mennyiségét növelni, hogy a maximumig öntöm bele az öblítőt, ez nem vált be (valahogy sejtettem). Van aki felhigítja az öblítőt vízzel és fújókás üvegbe teszi és bespricceli vele a ruhákat miután kiszedte a szárítógépből, de azt olvastam hogy ez ártalmas lehet az egészségre. Ti hogy csináljátok? Esetleg a márkával lehet a gond (Lenor, Coccolino)?

2021. aug. 21. 15:45
 1/8 anonim válasza:
57%
Tegyél be a ruhák mellé egy kis szütyőbe vagy zokniba illatgyöngyöt.
2021. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is volt ilyen problémám, de egy idő után elmúlt.
2021. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak köszönöm, 2. válaszolónak: Már majdnem 1 éve megvan.
2021. aug. 22. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én szárítómhoz lehet külön venni ilyen illatosító valamit, amit a szöszgyűjtő kosarának egy elkülönített részébe kell tenni. Én nem használom ugyan, emrt nekem megamrad a ruhák illata szárítás után is ,de érdemes lehet megnézni, hogy a te szárítód használati utasítása ír e valami ilyesmit.
2021. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

"ez ártalmas lehet az egészségre"

Hát egészségügyi szempontból az a legjobb, ha nem is használsz öblítőt. A mosópor is illatos eleve, úgyhogy ebből a szempontból is fölösleges.

2021. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4.-nek köszönöm szépen, utána nézek🙂

5.-nek igazad van, de nem szívesen fújkalom rá a száraz ruhákra az öblítős vizet.

2021. aug. 23. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
De nem kell ráfújkálni utólag sem, épp azt mondom. A mosópor illata megmarad valamennyire, aztán meg úgyis dezodort meg parfümöt használunk, akkor meg minek?
2021. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Az volt a kérdés, hogy hogyan maradhatna meg, vagy hogyan lehetne érezhető az illata. "Akkor még minek?" Azért mert ezt kérdeztem.
2021. aug. 24. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!