Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek melyik a legkedveltebb...

Kinek melyik a legkedveltebb folyékony mosószere és öblítője? Mi a jól bevált kombó?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 06:25
1 2
 1/20 anonim válasza:
15%
Hipó és az ecet eltűnteti a makacs foltokat.
2021. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Öblítőt nem használok, mert megkeményedik a ruha, a gumi rész meg kinyúlik. Ecet+ mosóparfüm
2021. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy kinek melyik a kedvenc illata. Melyiket szereti használni aminek kellemes illata van és jó folteltávolító is egyben.
2021. szept. 4. 07:26
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Persil vagy Tomi mosószer, nyáron Coccolino Happy yellow, egyébként aloe verás Kuschelweich öblítő.


Nem tudom, a kettes hogyan mos, soha semmi nem kemény, és huszonöt év alatt a második gépem van (heti 6-8 adagot mosok). Két-három havonta megy rajta egy tisztító mosás

2021. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Úgy mosok, hogy nem használok öblítőt. Szerintem nézd meg a te törölközőid, illetve másét, aki hasonlóan nem használ öblítőt. Ég és föld. Öblítővel olyan, mint egy smirgi papír
2021. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

5, az én törölközöim bármikor jöhetsz megnézni. Normális minőséget vegyél, és nem lesz smirgli. Alap egyébként is, hogy törölközőt minimális öblítővel, mert rontja a nedvszívóképességet.

Fel évente egyszer ecet, mert a frottírszálak közt lerakódik a vízkő, na, attól smirgli, nem az öblítő miatt.

2021. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ecettel volt smurgli. Frosch öblítőt használok, mosóporból meg Arielt, Persilt, Omot, ami akciós, de osztrákot, abból fele mennyiség kell.
2021. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Pont attól keményedik ha nem használ az ember öblitőt
2021. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Ausztriából hozom az Arielt és a Persilt. Öblítőt szintén.

Nekem a fehér Silan és a fehér Coccolino illata tetszik, de gyakorlatilag ezekhez a mosószerekhez nem is kellene öblítő. Sem a hatás, sem az illat miatt.

2021. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem, az öblítő keményítő meg.Ezt van, aki komolyan nem tudja?
2021. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!