Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A legnedvesito nem art a 2es...

A legnedvesito nem art a 2es felhonapos kislanyomnak? Es ha teszek bele illatositot pl, levendula, menta, eukaliptusz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 16:45
 1/10 A kérdező kommentje:
veletlenul ebbe a tema korbe irtam ,de ha valaki tud segiteni azt megkoszonnem.,
2008. dec. 11. 19:16
 2/10 anonim ***** válasza:

A párásító nem árt a babádnak ha egyébként a szobában száraz a levegő. A szobai normál páratartalom 50-60% kell hogy legyen ez az ideális.

Illóolajat csak egy-két cseppet tegyél bele, és egyszerre csak egy fajtát.

2008. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A légnedvesítő biztos, hogy nem árt. Sőt! Javaslom, szerezz be egy légnedvesség mérőt (hygrometer) és állandó 70-80 %-on tartsd a légnedvességet.

Az illatosító használata már nem ennyire egyértelmű, az allergia veszély miatt. Én nem kockáztatnék.

2008. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: természetesen 50-60 % az optimális relatív páratartalom.
2008. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! A bébiknek a levendula nem árt (lásd: levendulás fürdető), viszont a mentolos dolgokat 1 éves korukig kerülni kell.
2008. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen de a paratartalom merot hol lehet venni??
2008. dec. 12. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:

nekunk most fog babank szuletni, es mindenkeppen veszunk majd parasitot!

nemhogy nem árt, de kimondottan jó.

kétéves manónak szerintem már egy egy illóolaj csepp sem lehet ártalmas.


googleval rakeresel, hogy párataralom mérés, ki fog dobni egy csomó mérőt, az első, amire ráklikkeltem 3-4000 forint korul volt, hőmérő is volt egyben.

2008. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolso valaszolonak koszike es szep baba varast .minden jot
2008. dec. 14. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! A párásítóval nincs gond, bár én a baba mellett a természetesebb módszert szeretem, vagyis a fűtőtestre rakott kerámia edényben víz, illetve a frissen mosott ruhákat ilyenkor télen úgyis csak idebent tudom teregetni, azoknak finom illata is van.

A levendulát használhatod nyugodtan, nem lesz gondja a picurnak, csak jobban alszik tőle, amíg meg nem szokja. Én nem használnám állandóan, mert ha nem szoktatod hozzá, akkor vészhelyzetben nagyon jól hat (én akkor használom, ha nagyon nyugtalan, nyűgös, mert kiváló a nyugtató hatása). A mentát, eukaliptuszt szigorúan tilos pici gyereknél. Ajánlom még a kamillát, esetleg a citromfüvet, ez utóbbinak is remek nyugtató hatása van egyébként.

2008. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo nagyon szepen koszonom a segitseget.
2008. dec. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!