Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 1 db Ariel mosókapszula hány...

1 db Ariel mosókapszula hány kg ruhának elég?

Figyelt kérdés

Én egyszerre olyan 5-6kg ruhát mosok. Kinézetre tiszta a ruha, de elegendő az 1 db?

Légyszi akik szerint pazarlás stb ne írjanak, mert én én pl folyékonyból hajlamos lennék többet használni, de így teljesen kihasználom a kapszulát.



2021. okt. 5. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Egy kapszula egy mosásra van gyártva. Mindegy, hogy hány kilogramm ruhát mosol vele. 1 mosás = 1 kapszula.
2021. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, tehát akinek 10kg-s gépe van annak is egy kapszulát tegyen. Ez hülyeség.
2021. okt. 5. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
4-5kg ruhához van. Ha nagyon koszos stb akkor +1.
2021. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 8kg-os gépem van amit mindig megtömök és csak egyetlen kapszulát szoktam használni.

Tiszta is és "illatos" is

2021. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Eredetileg 5kg ruhához van.

Gyerekes családokban sokkal gazdaságosabb a kapszula, mert mindig van 5-6 kg szennyes egy színből.

Mi ketten vagyunk, én pazarlásnak éreztem egy fél adag fehérhez bedobni egy kapszulát, ezért álltam vissza a folyékonyra.

2021. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Személy szerint én letojom, hogy hány kg ruhához ajánlják, én minden mosáskor automatice kettőt teszek a dobba, mindegy, hogy éppen mit mosok. Körülbelül már 6 éve így csinálom, soha semmilyen problémát nem okozott.
2021. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Fölösleges környezetszennyezést végzel a néha 2 kapszula használatával. Pénzben sem mindegy, hogy mennyit költesz a kapszulákra.
2021. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Várjál, megnézem a varázsgömbömet.

Ja, nem kell, elég a dobozt megnézni. Ugyanis rajta van, cuki színes rajzokon, hogy egy kapszula egyenlő egy mosás egyenlő 4-5 kg ruha.

2021. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

4-5 kilóhoz ír 1 kapszulát a doboz.

Nekem 6 kilós mosógépem van, de végülis ha több, ha kevesebb ruhát mosok, mindig 1et teszek bele.

Ezt leszámítva, mindig van itthon egy kis üveg folyékony is, kabátokhoz, cipőkhöz, vagy ha gyorsan át kéne öblíteni 2-3 felsőt, ahhoz felesleges 1 egész kapszula.

2021. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!