Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol találok olyan magánszemély...

Hol találok olyan magánszemélyt, aki segít takarítani, pakolni egy frissen költözött lakásban? Egyedülálló szülőként, sok munka mellett sajnos nagyon el vagyok havazva. Egy alkalomról lenne szó hétvégén, ezért nem keresek hivatásos takarítónőt.

Figyelt kérdés
Aki tud segíteni írjon privátot a részletekért.

2021. okt. 8. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol?
2021. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapest
2021. okt. 8. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha otthon tudsz vele lenni, és csak egy alkalomról lenne szó, akkor gyakorlatilag bárki lehet. Úgy értem, van a facebookon egy takarító csoport, írd ki amit keresel, aki neked szimpatikus, azzal egyezz meg.

Hosszútávra azért már bonyolultabb keresni takarítónőt.

2021. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Klasszikus vicc szerint, ha 10ezerért bármire hajlandók akkor betonozás helyett takarítás is lehet.
2021. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy alkalomról lenne szó hétvégén, ezért nem keresek hivatásos takarítónőt."

Attól, hogy egy alkalom, még hivatásos is vállalhatja. Ha könnyebb olyat találni, akkor miért ne bízhatnád rá? Vagy cégre? Vagy kimondottan feketén akarod?

2021. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, én Budapesten lakom Újpesten a Iv kerületben. Holnapi napon nagyon szívesen elmegyek takarítani egy napra. Màr màskor is takarítottam magànlakàsnàl. 28 éves nő vagyok. Egyetemre jàrok, így jól jönne egy kis zsebpénz. Ha neked megfelel, írj privàtban üzenetet, és megbeszéljük. Köszönöm!
2021. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!